Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas dome aicina pieteikt Gada cilvēka kandidātus

Iecavas novada dome līdz 20. septembrim aicina izvirzīt pretendentus apbalvojumam «Iecavas novada Gada cilvēks», vēstīts pašvaldības mājaslapā iecava.lv.

Pašvaldība aicina pieteikt kandidātus arī goda nosaukumam «Iecavas novada Goda pilsonis». Ierosinājumu par apbalvošanu Iecavas novada dom Izglītības, kultūras un sporta komitejai var iesniegt iestāžu un uzņēmumu kolektīvi, juridiskas vai fiziskas personas, kā arī biedrības. Iesniegumam jāpievieno personas īss raksturojums un padarītā darba vērtējums.

Nolikums «Par Iecavas novada domes apbalvojumiem» noteic, ka goda nosaukums «Iecavas Gada cilvēks» ir apbalvojums par atsevišķu izcilu darbu iepriekšējā gada laikā vai par ilgstošu, priekšzīmīgu un panākumiem bagātu darbību vai nopelniem ilgākā laika posmā Iecavas novada attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā vai citā novadam nozīmīgā jomā. Goda nosaukuma ieguvējiem piešķir sudraba goda zīmi, pasniedz goda rakstu, naudas balvu minimālās algas – 200 latu – apmērā un ziedus.

Nolikums «Par Iecavas novada domes apbalvojumiem» noteic, ka goda nosaukums «Iecavas novada Goda pilsonis» ir apbalvojums par izciliem un ilgstošiem nopelniem Iecavas novada labā, kas var izpausties kā ieguldījums valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, sporta, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā jomā vai uzņēmējdarbībā. Goda nosaukuma ieguvējiem piešķir zelta goda zīmi, pasniedzot goda rakstu, naudas balvu pusotras minimālās algas – 300 latu – apmērā un ziedus.

Goda nosaukumu ar domes lēmumu piešķir ne vairāk kā trīs personām gadā. Personas, kurām apbalvojums jau piešķirts, goda nosaukumam atkārtoti var pretendēt ne agrāk kā pēc desmit gadiem. Kopš 1995. gada, kad tika iedibināta šī tradīcija, goda nosaukumu saņēmuši 63 iecavnieki – pašvaldības iestāžu darbinieki, kultūras, izglītības un sporta jomas speciālisti, uzņēmēji un nevalstisko organizāciju aktīvisti.

Ierosinājumus vērtēs komiteja, bet lēmumu par apbalvošanu pieņem novada domes sēdē. Balvas saņēmējus suminās Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā svinīgajā ceremonijā 18. novembrī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas