Iecavas dome apstiprina pašvaldības šā gada budžetu 3

Otrdien, 17. februārī, Iecavas novada domes ārkārtas sēdē ar 12 balsīm «par» tika apstiprināts pašvaldības šā gada budžets. No balsojuma atturējās Astrīda Vītola, skaidrojot, ka netika laicīgi informēta par budžeta projektu, līdz ar to nebija kārtīgi iepazinusies ar pieejamo dokumentāciju. Pauzdams neizpratni par budžeta projekta izskatīšanas gaitu komiteju un darba grupas iepriekšējās sanāksmēs, balsojumā nepiedalījās Arnis Grundmanis. Pamatdarba dēļ nebija ieradies deputāts Edvīns Circenis, ziņo pašvaldības portāls iecava.lv.

Budžeta projekts veidots, pamatojoties uz domē saņemtajiem pašvaldības budžeta iestāžu un struktūrvienību vadītāju, pašvaldības kapitālsabiedrību valdes locekļu budžeta līdzekļu pieprasījumiem, biedrību un fizisko personu iesniegumiem par pašvaldības budžeta līdzekļu piešķiršanu.

Sastādot 2015.gada budžeta projektu, pieejamie resursi tika izvietoti atbilstoši novada attīstības prioritātēm, nodrošinot budžeta sabalansētību un attīstību veicinošu projektu īstenošanu.

Lielākie šī gada budžeta finanšu līdzekļi tiek novirzīti Iecavas Mūzikas un mākslas skolas ēkas rekonstrukcijai. Lai 2014.gadā uzsākto projektu varētu pilnībā realizēt šogad, deputāti nolēma ņemt aizņēmumu no Valsts kases 1 300 000 eiro apmērā un to atmaksāt līdz 2035.gada 20.decembrim.

Ar jauno budžetu saistītie dokumenti būs pieejami pašvaldības portālā www.iecava.lv > Pašvaldība > Budžets.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

koļa

Iecavas novadā vēl ziemssvētku gaisotne (skat. eglīti pie priekšsēža galda)

pirms 5 gadiem, 2015.02.19 08:44

koļa

Jautājums novadam- kas tas par jaunu auto par 18 tūkst.EUR/? Kam? Mačekam? Veinbergam? Pelsim jau nu nē, tur BMW x3 nesanāk

pirms 5 gadiem, 2015.02.19 08:50

Vietējās ziņas