Iecavas dome apstiprinājusi šī gada budžetu 2

Iecavas novada domes ārkārtas sēdē šonedēļ tika pieņemts 2019. gada budžets. Kopējais ieņēmumu apjoms prognozēts 10 970 817 eiro, izdevumu kopējais apmērs sasniedz 11 781 255 eiro.

Deputāts Juris Krievs strādā domes finanšu komitejā, viņš «Bauskas Dzīvei» neizceļ sevišķas jomas, kurām nauda tiks tērēta vairāk vai mazāk nekā pērn, sakot: «Jau tagad varu atzīt, ka attīstība novadā ierobežoto  finansiālo līdzekļu dēļ neizdosies tāda, kādu mēs vēlējāmies. Cenas palielinās, aug maksa par resursiem. Lielākie projekti Iecavas novadā būs saistīti ar skolu reorganizācijas lietām – sporta zāles būvniecību pie esošās Iecavas internātpamatskolas ēkas un Iecavas vidusskolas aktu zāles pārbūvi par ēdamzāli, un jaunas aktu zāles izveidošanu. Par pēdējo gan neesam tik ļoti vēl pārliecināti. Ja summa būs vājprātīga, tad šim projektam nāksies nedaudz pagaidīt.»

Situācijas skaidrojumu papildina domes deputāts Juris Ludriķis: «Piekrītu, ka vajadzīga jauna ēdamzāle vidusskolā, jo esošā ir pārāk maza un lielākā daļa bērnu nespēj laikus  papusdienot. Plānots bija būvniecības darbus uzsākt maijā vairāk kā trīs miljonu eiro apmērā, bet tā kā nav apstiprināts valsts budžets, iecere var neizdoties.»


Pievieno komentāru

Komentāri 2

koļa

lauciniekus pie šprices nevar laist -ko viens lauķis iesāka to otrs straujā tempā piebeidz . un jurus arī ne

pirms gada, 2019.02.15 17:42

Vietējās ziņas