Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas domes administrācijas pārstāvji tiksies ar Audrupu iedzīvotājiem

Iecavas novada domes administrācijas pārstāvji pirmdien, 9. septembrī, rīko tikšanos ar iedzīvotājiem Audrupu ciemata rotaļu laukumā, vēstīts pašvaldības mājaslapā iecava.lv.

Tikšanās ar novada apdzīvoto vietu iedzīvotājiem pirms nākamā gada budžeta projekta tapšanas ir jauna iniciatīva Iecavas novadā. Jau vēstīts, ka augustā un septembrī pirmdienu vakaros pašvaldības pārstāvji tikušies ar cilvēkiem mazo ciematu bibliotēkās Dimzukalnā, Zorģos, Zālītē un Rosmē.

Audrupu ciemats līdz šim nav izpelnījies regulāru pašvaldības administrācijas uzmanību, lai arī dažādu risināmu jautājumu te netrūkst. «Bauskas Dzīve» jau rakstījusi gan par pašvaldībai daļēji piederošas dzīvojamās ēkas slikto stāvokli, kas uzlabots pēc kaimiņu protesta, kā arī par nesakārtoto ūdenssaimniecību, kuru jau sākotnēji pašvaldība nav vēlējusies pārņemt savas kapitālsabiedrības «Dzīvokļu komunālā saimniecība» pārziņā.

Saruna ar iedzīvotājiem Audrupu rotaļu laukumā 9. septembrī sāksies pulksten 18. Uz jautājumiem atbildēs un ierosinājumus dzīves un vides kvalitātes uzlabošanai uzklausīs domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis (NA/LZS), izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs, deputāts un zemes ierīcības dienesta vadītājs Aivars Mačeks (NA/LZS), kā arī sociālā dienesta vadītāja Sigma Strautmale.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas