Iecavas DzKS izvēlēts jauns valdes loceklis 2

28. maija Iecavas novada domes sēdē tika pieņemts lēmums, ka no 3. jūnija SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) valdes locekļa amata pienākumus sāks pildīt Renārs Vabals.

Februāra beigās tika izveidota DzKS valdes locekļa amata nominācijas komisija septiņu cilvēku sastāvā – Iecavas novada domes priekšsēdētājs, komisijas priekšsēdētājs Aivars Mačeks, Iecavas novada pašvaldības administrācijas izpilddirektora vietnieks, DzKS kapitāla daļu turētāja atbildīgais darbinieks Normunds Vāvers, DzKS valdes loceklis Vilnis Millers, Iecavas novada pašvaldības administrācijas iekšējā auditore Ina Eiduka, Iecavas novada pašvaldības administrācijas juridiskās nodaļas vadītāja Ginta Krikščūne, Iecavas novada domes deputāti Juris Krievs un Atis Avots. Konkurss uz minēto amata vietu tika izsludināts 7. martā. Pieteikties varēja līdz 5. aprīlim. Interesi izrādīja septiņi pretendenti, bet izskatīti tika seši kandidāti, jo vienam nebija atbilstīgas izglītības.

«No visiem pretendentiem ar divkārtējām pārrunām esam izvēlējušies R. Vabalu. Visvairāk sliecāmies uz valodas prasmēm, atbilstīgu izglītību, pieredzi un to, kā kandidāts prot risināt dažādas problēmas. Viņš visvairāk atbilda prasībām. Cik zinu, R. Vabals pie lietām pieiet ar savu pieeju un pret savu darbu attiecas ar vislielāko atbildības izjūtu. Pagaidu valdes loceklis V. Millers pa šo īso laiku ir izdarījis lielu darbu, apzinājis visas lietas un ticis galā ar dažādām problēmām,» stāsta A. Mačeks.

R. Vabals nācis no Rēzeknes, pašlaik dzīvo Rīgā. Viņam ir Rīgas Tehniskās universitātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta bakalaura grāds ekonomikā un vadības zinībās. Papildus ieguvis maģistra grādu muitas un nodokļu administrēšanā. Iepriekš strādājis SIA «Eco Evolution» par siltummezglu apkalpošanas projektu vadītāju, SIA «Forte serviss» par māju apsaimniekošanas inženieri, līdz šim pildījis valdes locekļa amata pienākumus SIA «Strūžānu siltums». «Paldies komisijai par izrādīto uzticību, centīšos nepievilt. Pieredzi esmu guvis, jo iepriekšējais darbs bija saistīts ar apsaimniekošanu, tikai paplašinātākā jomā, tāpēc iegūtās zināšanas noteikti noderēs, arī darbojoties DzKS,» teic R. Vabals.

Kā jau tika ziņots iepriekš, jaunā gada sākumā no valdes locekļa amata pienākumu pildīšanas DzKS un «Iecavas tirgus» atkāpās Jānis Feldmanis. Viņa vietā uz laiku par DzKS valdes locekli piekrita darboties Vilnis Millers.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Guntis

Nezinu, kurš no viņiem ir tas īstenākais loceklis, bet vien no viņiem ir labi noēdis savu mūli.

pirms gada, 2019.05.30 12:05

P.Joberšteins

Bez locekļa vairs nekur nevar izteikt. Bez locekļa jebkurā sabiedrībā vai uzņēmumā ir tas pats, kas kāzu nakts bez sen zināmā locekļa.

pirms gada, 2019.05.30 12:16

Vietējās ziņas