Iecavas DzKS vadītājs atkāpjas no amata 3

Nesen, 3. jūnijā, darba gaitas SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) Iecavā sāka valdes loceklis Renārs Vabals. 2. jūlijā viņš no šī amata jau atkāpies.


«Abpusēji nolēmām līgumu pārtraukt. R. Vabals pats labprātīgi pieteicās pārtraukt pildīt pienākumus DzKs. Viņš saprata, ka viņam trūkšot pieredzes, lai ar visu tiktu galā, tāpēc labāk to vēlas uzticēt kādam citam. Vislielākais iemesls darba attiecību pārtraukšanai bija ūdenssaimniecības projekts. Kopumā jaunais DzKS valdes loceklis pa šo nostrādāto mēnesi spēja izzināt dažādas lietas, viņam bija savs redzējums,» teic Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks.


Iecavas novada pašvaldība izsludinājusi jaunu konkursu uz DzKs valdes locekļa amata vietu. Pieteikumi jāiesniedz līdz 19. jūlijam. Pagaidām šos pienākumus pilda Iecavas novada domes izpilddirektora vietnieks Normunds Vāvers.


Galvenās prasības ir augstākā izglītība inženiertehnisko, sociālo zinātņu vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomā. Kandidātam jābūt ne mazāk kā trīs gadu darba pieredzei vadošā amatā. Svarīga izpratne par kapitālsabiedrības darbību nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un komunālo pakalpojumu nozares jautājumos. Jābūt vismaz vienas svešvalodas zināšanām sarunvalodas līmenī, pieredzei projektu vadībā, autotransporta vadītāja apliecībai, stratēģiskās plānošanas un citām prasmēm.


Daži no nozīmīgākajiem pienākumiem – kapitālsabiedrības darbības stratēģijas plānošana, vadīšana un koordinēšana, tāmju veidošana, ieņēmumu un izdevumu kontrole un dažādu citu jautājumu risināšana. Paredzamais atalgojums – 1808 eiro pirms nodokļu nomaksas.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Goga

Pagaidām pienākumus pilda Vāvers! Taču pilnīgs sviests!!

pirms gada, 2019.07.09 08:43

Knab

Nevar izpilddirektora vietnieks pildīt kapitālsabiedrības valdes locekļa amatu ...

pirms gada, 2019.07.09 08:46

RRRR

Pietiktu ja tam 4ciparu skaitlim no priekšas noņemtu vieninieku????????

pirms gada, 2019.07.09 21:52

Vietējās ziņas