Iecavas futbolisti spēlē ārzemēs 1

Futbola kluba (FK) «Iecava» jaunie sportisti divas dienas, no 21. līdz 23. augustam, piedalījās starptautiskos turnīros Igaunijā un Polijā.
Mājās iecavnieki atgriezās ar kausiem un medaļām. Turnīrā Polijā, Grudziadzā, 2003. gadā dzimušo zēnu komanda ieguva trešo vietu. Sporta kluba «Stal» rīkotajā 11. starptautiskajā turnīrā piedalījās sešas komandas, kuras sacentās apļa izspēlē, tiekoties katra ar katru vienu reizi.

FK «Iecava» pirmajos trijos mačos spēlēja pārliecinoši, uzveicot visus pretiniekus – ar 4:1 sagrauts Polijas FK «Wegrovo», ar 3:0 «sausā» atstāti «SK Stal» un ar 1:0 panākums pret «SK Wisla». Spēcīgāki par iecavniekiem bija divi pretinieki – zaudējums ar 0:4  pret FK «Odra» un ar 1:2 pret «FK GOL». Par Iecavas komandas labāko spēlētāju atzīts Gvido Miezers.

No starptautiska turnīra «Summer Cup» Igaunijas pilsētā Narvā ar 3. vietu mājās atgriezās 2006. gadā dzimušo zēnu komanda. Sacensībās piedalījās desmit vienības, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās.

FK «Iecava» turnīram pieteica divas komandas. FK«Iecava A» apakšgrupas spēlēs ar 4:2 pārspēja Igaunijas «Viru Star» un ar 13:0 sagrāva «Kalev Silaamee», kā arī panākums pret Krievijas «Arsenal» ar 6:3. Vienīgais zaudējums grupu spēlēs pret Latvijas «SC Jūrmala» ar 3:4. Izcīnītie deviņi punkti ļāva ieņemt otro vietu grupā, kas deva iespēju spēlēt turnīra pusfinālā.

Pusfinālā nācās piekāpties Igaunijas «Narvas Trans» futbolistiem ar 2:6. Mazajā finālā jeb spēlē par trešo vietu iecavnieki tikās ar citu «Jūrmalas Spartaks». Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, un komandām nācās izpildīt pēcspēles soda sitienus, kuros meistarīgāki bija Iecavas komandas spēlētāji.

Komandai FK «Iecava B» neizdevās gūt uzvaras un šoreiz 10. vieta turnīrā. Par FK «Iecavas A» labāko spēlētāju Igaunijas turnīrā atzina Borisu Pjatkinu, Reinis Linejs nosaukts par labāko FK «Iecava B» vienībā.

FK «Iecava» treneris Raimonds Aleksandrovs uzskata, ka piedalīšanās starptautiskos turnīros ir neatsverama pieredze puišiem, sacenšoties pret cita stila un mentalitātes pretiniekiem. «Šādos braucienos puišiem ir jāadaptējas svešā vidē, patstāvīgi jārisina sadzīviskas situācijas un jāspēj darboties komandas interesēs. Puiši progresē sportiskā un personības attīstības ziņā,» tā R. Aleksandrovs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Zigmārs Ancviers

Kāpēc tikai 3.vieta, pašvaldība vainīga..

pirms 5 gadiem, 2015.09.02 18:13

Vietējās ziņas