Iecavas iedzīvotāji jau rīt var bez maksas izvingroties ar kampaņas «Kustinācija» iekustinatoriem 6

Šonedēļ «Kustinācijas» tūre, kuras laikā reģionu iedzīvotāji tiek mudināti vairāk nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, piestās Iecavā, Jaunpiebalgā, Alūksnē, Silenē, Tērvetes novadā un Ūdrīšos, «Bauskas Dzīvi» informē Veselības ministrijas pārstāve Anna Strapcāne.

No pērnā gada oktobra pašvaldībās, uzņēmumos, sabiedriskās vietās piestāj iekustinatori – profesionāli treneri, kas klātesošajiem parāda vienkāršu, bet efektīvu vingrojumu kompleksu un pastāsta, kā kustēties pareizāk, lai uzlabotu pašsajūtu un garastāvokli. Iekustinatori jau viesojušies Kandavā, Ugālē, Salacgrīvā, Tilžā, Ilūkstē, Neretā, Āraišos, Ciblā.

Otrdien, 8. janvārī, plkst. 9.30 «Kustinācijas» pasākums būs Iecavas novada domē, savukārt plkst. 10.30 publisks pasākums Iecavas dienas centrā «Iecavnīca». Tos visi interesenti var apmeklēt bez maksas, informē Anna Strapcāne.

«Ar vitālo kampaņu «Kustinācija» Veselības ministrija vēlas aktīvi iekustināt ikvienu un ilgtermiņā veicināt sabiedrības veselību. Ja ik dienu kustēsimies kaut dažus solīšus vairāk vai atspēkosim atrunu urdošo vēlmi vēsā dienā ieritināties dīvānā pie datora ekrāna, nevis doties pastaigā, tad pakāpeniski kļūsim veselīgāki. Novēlu labu omu gan iekustinatoram, gan tiem desmitiem un simtiem cilvēku, kas apmeklēs mūsu tūres pasākumus!» teic veselības ministre Anda Čakša.

«Kustinācijas» tūres laikā iedzīvotāji arī paši varēs kļūt par kustinatoriem – aicinot savus draugus, ģimenes locekļus, radus un kolēģus kustēties biežāk, piemēram, iesaistot «Kustinācijas» kustībā kaut vienu draugu vai ģimenes locekli – mudinot nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, organizējot iedvesmojošus pārgājienus, skrējienus, vingrošanu vai daloties pieredzē ar citiem par to, kā izdevies pārvarēt slinkuma urdošās atrunas. Labākie kustinatori saņems «Kustinācijas» tūres suvenīrus, kas noderēs fizisko aktivitāšu laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

ha-ha

Es kustinājos pa 14. stundām Lielzeltiņu kautuvē, bet ieguvu tikai otro invalīditātes grupu. Katru rītu skrēju uz darbu puspiecos no rīta. Dodiet man Kustinācijas balvu!!!!

pirms gada, 2019.01.07 17:25

doma

Smiekli nāk pa VISU šito!Galvenais, ka suvenīrs tak būs!Iedvesmosimies...uz priekšu!

pirms gada, 2019.01.08 15:01

interesanti

no kādiem līdzekļiem šīs "lustinācijas" tūres tiek apmaksātas

pirms gada, 2019.01.09 07:41

...

tik kustoties nāk nauda!

pirms gada, 2019.01.09 09:49

ir jautājums

ar kuru roku labāk kustināt ?

pirms gada, 2019.01.11 14:15

Kampaņa

Kad latvijā beigsies kampaņveida domāšana un darīšaba. No kampaņas uz kampaņu un pastāvīgi beigās vuen čiks

pirms gada, 2019.01.15 03:13

Vietējās ziņas