Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas internātpamatskolā šis būs jubilejas gads 1

Iecavas internātpamatskolā šis mācību gads būs nozīmīgs tāpēc, ka nākamajā pavasarī kolektīvs svinēs skolas 55 gadu jubileju, portālu informēja direktore Aija Semjonova.

Iecavas internātpamatskolā svinīgais skolas gada sākuma sarīkojums 2. septembrī pirmo reizi 20 gadu laikā noticis iekštelpās, atminas ilgāk strādājošās pedagoģes. «Tas lietus dēļ, taču ceru, ka tik zīmīgs mācību gada sākums darīs to ļoti radošu un bagātu,» pauž direktore.

Šogad aprit 20 gadi arī labdarības sadarbībai ar Zviedrijas draugiem, kuri skolu palīdzējuši aprīkot ar modernām iekārtām un mēbelēm, stāsta A. Semjonova. Īpašs uzdevums kolektīvam būs 2014. gada aprīlī ieplānotā akreditācija.

Arī internātpamatskolā šogad skolēnu skaits samazinājies, teic A. Semjonova, tomēr paralēli cītīgam mācību darbam pedagogi turpinās sociālā atbalsta projektu pozitīvai uzvedībai, kā arī «Comenius» mobilitātes projektu, kurā skola sadarbojas ar ārvalstu izglītības iestādēm. «Būs jauni pulciņi, rūpēsimies, lai visiem audzēkņiem internātskola būtu kā mājas,» saka direktore
.
Pēc svinībām un koncerta rīta pusē internātpamatskolā pēcpusdienā noritēja pirmās šī mācību gada sporta spēles. Darbu te sākušas jaunas pedagoģes – mūzikas skolotāja Maruta Pitkeviča, vizuālās mākslas skolotāja Aija Rogāle, kā arī audzinātāja Anda Rozentāle un logopēde Anna Baumane.

Pirmā mācību diena 2. septembrī bija arī Zālītes speciālajā internātpamatskolā. Kopumā Iecavas novadā izglītojamo skaits jaunā mācību gada sākumā ir 1047, no tiem 117 sāk skolas gaitas pirmajā klasē, vēstīts pašvaldības mājaslapā iecava.lv. Skaitļi vēl tiks precizēti.

Vairāk par mācību gada sākumu Iecavas novada skolās lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā numurā trešdien, 4. septembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

o, jā

...lai visiem audzēkņiem internātskola būtu kā mājas un pedagogiem katorga. Pati atceries, cik skolnieku kaprīžu dēļ izēsti pedagogi? Zinu tavu virtuvi!

pirms 7 gadiem, 2013.09.06 09:18

Vietējās ziņas