Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas jauktais koris svinēs 35 gadu jubileju

Sestdien, 30. novembrī, pulksten 18 Iecavas kultūras namā gaidīti visi jauktā kora «Iecava» draugi un atbalstītāji, lai kopīgā koncertā svinētu kolektīva 35 gadu jubileju.

Koncertā skanēs Dziesmu svētku repertuārs – gan komponistu darbi, gan tautasdziesmu apdares, kā arī klasikas skaņdarbi. Koncertu ar uzstāšanos un noslēguma kopdziesmu kuplinās Bauskas novada Īslīces pagasta koris «Četri vēji».

«Tas ir mūsu brāļu koris, jo mums ir kopīgi diriģenti,» «Bauskas Dzīvei» sacīja Iecavas kora dziedātāja Zane Zakarīte. Gan Iecavas, gan Īslīces kori vada diriģenti Linda un Uģis Matveji.

Kori sveiks Iecavas kultūras nama amatieru kolektīvi – dejotāji un folkloras kopa «Tarkšķi».

«Koncertā dziedāsim gandrīz 40 cilvēku,» atklāj Z. Zakarīte, «labākais jaunums – mums ir daudz vīru balsu, par ko esam īpaši priecīgas. Taču pēc koncerta gaidām pievienojamies atkal jaunus dziedātājus.»

Iecavas jauktais koris dibināts 1978. gadā, to vadījis arī pazīstamais diriģents Ferijs Millers. Koris piedalījies Dziesmu svētkos un Rīgas 810 gadu jubilejas koncertos, muzicējis kaimiņu novados baznīcās. Jaunākā sadarbība jauktajam korim izveidojusies ar Iecavas mūzikas un mākslas skolas kori pedagoģes Kristīnes Circenes vadībā, kopīgi muzicējot skolas jubilejas koncertā un valsts svētku sarīkojumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas