Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas jaunā dome lems par budžetu

Otrdien, 9. jūlijā, notiks Iecavas jaunā sasaukuma domes otrā sēde, kurā tiks lemts par pašvaldības budžetu un komisijām.

Domes sēde pašvaldības ēkas piektā stāva zālē sāksies otrdien pulksten 8.30. Tās darba kārtībā ir 23 jautājumi, liecina informācija pašvaldības mājaslapā iecava.lv

Līdz ar šī gada budžeta grozījumiem deputātiem būs jālemj par Iecavas mūzikas un mākslas skolas un internātpamatskolas pakalpojumu un īres izcenojumiem.

Tiks sniegta informācija par ūdenssaimniecības projektu gaitu novadā. Plānots apstiprināt Iecavas novada pašvaldības nolikumu, izveidot pašvaldības iepirkumu, administratīvo, dzīvokļu un īres, dzīvojamo māju privatizācijas komisiju.

Tautas kalpi lems arī par pašvaldības izdevuma «Iecavas Ziņas» mājaslapas iecava.lv redkolēģijas izveidošanu, noteiks vēlēšanu komisijas locekļu pieteikšanas termiņu, deleģēs pārstāvjus Zemgales plānošanas reģiona attīstības padomē.

Jau vēstīts, ka Iecavas jaunā sasaukuma dome uz pirmo sēdi sanāca 18. jūnijā. Desmit deputāti no 15 strādājuši jau iepriekšējā domē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas