Iecavas jaunie futbolisti spēlē mājās 1

Pēdējo posmu Zemgales Jaunatnes futbola čempionātā «8x8» savās mājās 11. jūnijā aizvadīja futbola kluba (FK) «Iecava» U11 grupas spēlētāji.

Čempionātā FK «Iecava» spēlē U11 jeb 2004. gadā dzimušo un jaunāku zēnu grupā, sacenšoties ar FK «Tukums 2000 TSS» I un II komandu, «JFA Jelgava» divām vienībām un FK «Auda». Spēlētāji tikās trijās kārtās, aizvadot divu apļu turnīru. Pirmajos divos posmos iecavnieki tika pie trijām uzvarām piecās spēlēs. Ar 1:0 pieveikta Tukuma pirmā komanda un «Jelgava II,» ar 6:0 sagrauti FK «Auda» censoņi.

Pēdējā, trešajā kārtā Iecavas stadionā mājas sienas diez ko nelīdzēja. Puikas laukumā gāja četras reizes, piedzīvotas trīs sagrāves un viena neizšķirta cīņa. Pret spēcīgo «Jelgava I» un «Tukums I» zaudējums ar 0:6 un 0:12. Negaidīti, bet pārliecinošs zaudējums FK «Iecava» futbolistiem ar 1:7 pret «Tukums II», lai arī pirmajā aplī tā uzveikta ar 1:0. Iecavas posmā vienīgais punkts izcīnīts pret FK «Auda», ar ko cīņas noslēgumā rezultāts bija 2:2.

FK «Iecava» treneris Raimonds Aleksandrovs uzteic spēcīgos pretiniekus un savus audzēkņus par neatlaidību: «Kluba sistēma strādā. Četri treneri strādājam ar simts bērniem. Viss ir procesā, attīstāmies. Šajā vecuma grupā finišējām ceturtajā vietā, ko arī prognozējām pirms sezonas. Mēs augam, trenējamies, un rezultāti būs. Paņēmām labākos no jaunākajām grupām. Spēlējot pie vecākiem bērniem, viņi ir spiesti cīnīties ar spēcīgākiem futbolistiem. Tas mazākajiem censoņiem nāk par labu. Daudz vārtu esam zaudējuši savu kļūdu dēļ. Arī es, treneris, esmu pieļāvis kļūdas. Neko darīt. Mērķis mums ir zināms, no kļūdām mācīsimies, strādāsim treniņos, un viss notiks.»

FK «Iecava» U11 grupas spēlētājs Ņikita Besprozvannijs pastāstīja, ka spēles bijušas grūtas, bet rezultāti varēja būt labāki: «Mums daudz kur nepaveicās. Dažbrīd nepratām izmantot iespējas, neiesitām vārtus. Domāju, ka pēc treniņiem spēlēsim labāk.»
FK «Iecava» jaunajiem futbolistiem paredzēts vēl viens posms – 30. jūnijā Iecavas stadionā sacensībās startēs U12 grupa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

fans

Pret Tukumu -1 rezultāts bija 0:3(nevis 0:12)

pirms 5 gadiem, 2015.06.14 17:52

Vietējās ziņas