Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas jauniešu padome uzņem jaunus dalībniekus 3

«Esi jauns, bet neesi aktīvs?» – ar šādiem vārdiem Iecavas jauniešu padome izsludinājusi jaunu dalībnieku uzņemšanu, kas turpinās līdz 20. novembrim. Padomes vadītāja Laine Baha informē, ka līdz 11. novembrim bija pieteikušies 14 kandidātu. Ņemot vērā to, ka pašlaik padomē darbojas 14 jauniešu, tas ir ievērojams skaits. «Jauniešiem būs pārbaudes laiks, izvērtēsim, cik katrs ir aktīvs un darbīgs. Patīkami, ka piesakās arī 14 un 15 gadus veci pusaudži un Iecavas internātpamatskolas audzēkņi,» tā L. Baha. Jauniešu padomes biedri var piedalīties dažādu pasākumu organizēšanā, aktīvi un radoši izpausties, attīstīt savas idejas, pārstāvēt jauniešu intereses Iecavas novadā un citviet Latvijā. Pieteikumus uzņemšanai Iecavas jauniešu padomē var sūtīt uz e-pastu: iecavasjp@inbox.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jaunieši piektajā gadu desmitā- ? Vai tādi IJP maz ir?? Bet vispār jau nav nozīmes cilvēka vecumam. Ja visiem ir kopējs mērķis un aicinājums, kāpēc darboties IJP, tad viss ir čīkeniekā un lietas virzās uz priekšu! :) Peace!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.14 20:26

Tos jauniešus piektajā gadu desmitā ... izslēgsiet, vai kā...

pirms 8 gadiem, 2011.11.13 19:50

Vietējās ziņas