Iecavas jauniešus aicina pieteikties konkursam

Līdz 15. novembrim tiek izsludināts konkurss «Iecavas novada Gada jaunietis». Pieteikt var ikvienu Iecavas pilsētas un pagasta aktīvo jaunieti vecumā no 13 līdz 25 gadiem, tāda ir Iecavas administrācijas mājaslapā pieejamā informācija.

Svarīgi, lai pretendents Iecavas pilsētas un pagasta administratīvajā teritorijā būtu deklarējies vismaz gadu. Mērķis ir sekmēt jauniešu aktīvu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, neformālās izglītības apguvē, brīvprātīgajā darbā izcelt viņu sasniegumus un popularizēt individuālu talantu pilnveidošanu. Iesaistīšanās kādā no interešu izglītības pulciņiem, brīvprātīgajā darbā, skolēnu pašpārvaldē, jauniešu organizācijā, starptautiskos jauniešu projektos vai programmās, kultūras, sporta, sabiedrisko pasākumu organizēšanā, pozitīva jaunieša tēla veidošana – pēc šādiem kritērijiem tiek vērtēti pretendenti uz Gada jaunieša titulu Iecavā.

«Mūspuses jaunieši ir atvērti jebkurām aktivitātēm. Ir cilvēki, kas darbojas brīvprātīgajā darbā, piedalās starptautiskās programmās, kā arī dažādās sacensībās. Lai gan pandēmijas ietekmē bijis kāds tukšāks laika posms, tas nav liedzis Iecavas jauniešiem tāpat būt aktīviem un iesaistīties sevis pilnveidošanā. Lai arī bijuši ierobežojumi, viņi sevi ir parādījuši. Noteikti ir vairāki cilvēki, kas ir šī titula cienīgi, tāpēc aicināsim piedalīties,» pārliecināti teic Iecavas jauniešu centra vadītāja pienākumu izpildītāja Līga Briģe.

Titulu iegūs trīs uzvarētāji, jo dalībnieki tiek vērtēti trīs vecuma grupās – no 13 līdz 15 gadiem, no 16 līdz 18 gadiem, un no 19 līdz 25 gadiem. Pieteikumu konkursam var iesniegt pats dalībnieks vai jebkurš cits cilvēks – dalībnieka vecāks, draugs paziņa u. c. Iesniegumi jāiesniedz Iecavas novada pašvaldības administrācijā Skolas ielā 4 – 40.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas