Iecavas komandas pārstāvji Upelnieks un Vāvere uzvar Latvijas čempionātā apaļā stenda šaušanā, Apse un Upelniece – tranšeju stendā 1

Nedēļas nogalē notika Latvijas čempionāts apaļā un tranšeju stenda šaušanā Kuldīgā. Apaļā stenda šaušanā par čempioniem kļuva Iecavas „Zirnieku” pārstāvji Dainis Upelnieks un Anda Lita Vāve-re, bet tranšeju stendā – Andis Apse un Diāna Upelniece, ziņo Latvijas Šaušanas federācija (LŠF).

Apaļā stenda šaušanā vīriešiem Latvijas izlases līderis Upelnieks kvalifikācijā sašāva 118 mērķus no 125, bet finālā viņam 57 sašauti mērķi. Otrajā vietā ierindojās Valdis Kalējs, kurš sašāva 108 mērķus kvalifikācijā un 50 finālā. Trešais finišēja baušķenieks Emīls Starodubcevs ar 112 sašau-tiem mērķiem kvalifikācijā un 39 sašautiem mērķiem finālā.

Sieviešu konkurencē trāpīgākā bija Vāvere ar sašautiem 105 mērķiem. Otrā un trešā vieta tika at-tiecīgi Santai Upelniecei un Aleksai Aurei.

Komandu vērtējumā par Latvijas čempioni kļuva komanda "Bauskas Zemgaļi", otrajā vietā finišē-ja "Skuķīši", bet trešajā – Iecavas „Zirnieki".

Apaļā stenda šaušanā junioru konkurencē nepārspēts palika Lauris Pēteris Vējš, sašaujot 112 mēr-ķus no 125. Roberts Ķēniņš sakrāja 106 punktus un Raiens Kukutis – 98 punktus.

Tranšeju stenda šaušanā pirmā vieta tika Andim Apsem, kas ar kvalifikācijā sašautiem 96 mērķiem no 125 un finālā pāršaudē par pirmo - otro vietu bija trāpīgāks par Andri Svārupu, kurš kvalifikāci-jā sašāva 98 mērķus, bet finālā - 37. Raivo Tuka trešo vietu izcīnīja ar kvalifikācijā 99 un finālā 28 sašautiem mērķiem.

Sieviešu konkurencē nepārspēta palika Diāna Upelniece. Otrā vieta tika Sanitai Bērziņai, trešā – Madarai Ontužānei-Saliņai.

Komandu vērtējumā tranšeju stenda šaušanā par Latvijas čempioni kļuva "Saldus", otro vietu ie-ņēma "Iecavas novada Zirnieki", trešo - "Meža sports".

Junioru konkurencē tranšeju stendā pirmā vieta tika Kārlim Jurgenovskim, otrā - Andim Mārtinso-nam, trešā - Leonam Kļaviņam.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

ip

Vāvere ir Bauskas iedszīvotāja,Guntara Vāvera meita. :))

pirms 24 dienām, 2021.07.12 17:54

Vietējās ziņas