Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas komunālajai saimniecībai jāmeklē jauns vadītājs 10

Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis dažu dienu laikā uzrakstījis otro atlūgumu, kurā izteikts lūgums atbrīvot viņu no Iecavas novada SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» («DzKS») vadītāja amata. Likumā «Par pašvaldībām» veiktie grozījumi noteic, ka no 2013. gada 1. jūlija pašvaldības deputātam liegts savienot amatus, tostarp vadot pašvaldības iestādi. Šis aizliegums neattiecas uz izglītības, kultūras, veselības un sporta iestāžu vadītāju un viņu vietnieku amatiem.  «Bauskas Dzīve» jau informēja, ka A. Feldmanis 25. jūnijā novada domei iesniedzis iesniegumu, kurā lūgts atbrīvot viņu no pansionāta «Derpele» direktora amata. Pašlaik nav skaidrs, kas turpinās pildīt «DzKS» vadītāja pienākumus. Visdrīzāk, tiks rīkots konkurss, tāpat kā uz pansionāta «Derpele» direktora amatu.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

aleluja

Paldies Dieviņam atpestīja un uzklausīja lūgšanas....!

pirms 7 gadiem, 2013.06.29 16:43

Alvim

nu nevajadzēja līst vietnieka amatā, tur taču būs jāstrādā!!! nu nevarēs tikai skaitīties kā iepriekš trijos amatos un tikai gudri runāt. Kādam no domes vadības (vēletie amati) taču būs cītīgi jāstrādā, taču šiet izskatās godabiedru kompānija. Tāpēc paredzamas nesaskaņas tuvākā nākotnē. Vienīgi ja nu administrācijas darbinieki ar jauno (iepriekšējo????)izpilddirektoru priekšgalā savāks visu šo pasākumu.

pirms 7 gadiem, 2013.06.28 21:06

nu nu

Derpelei būšot Savicka, kas tad Iecavā sarunāts?

pirms 7 gadiem, 2013.06.28 19:20

Pēc likuma nevar vadīt vienā novadā, bet atsevišķos, lūdzu...

pirms 7 gadiem, 2013.06.28 15:27

,,,

Kandidāts jau zināms ar ļoti līdzīgu uzvārdu

pirms 7 gadiem, 2013.06.28 14:04

kur jauki!

Divas darba vietas atbrīvojās- kāds vērtīgs cilvēks tas Feldmanis!

pirms 7 gadiem, 2013.06.28 13:27

tomēr

SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» («DzKS») un Iecavas ūdenssaimniecība , vai tas ir viens un tas pats?

pirms 7 gadiem, 2013.06.28 13:17

Zinātājs

Cilvēks-mēbele, tas arī viss. Paldies, Dievam, kaut vietā nāktu loģiski domājošs, saprotošs un īsts vadītājs,kas risina problēmas. nevis atrunājas ar standartfrāzēm. Nevaram to,jo daudz parādnieku, nevaram šito daudz parādnieku...risināt problēmu vajag - kāpēc tā, katram ir sava situācija utt.un strādāt ar parādniekiem, nevis ieksēt soda procentus un uzskrūvēt komunālās izmaksas. Iecavā arī renovē mājas tikai tās, kurās dzīvo paši "lielie" kungi... citas vnk neņem vērā.

pirms 7 gadiem, 2013.07.08 14:56

Vietējās ziņas