Iecavas kultūras namā būs «bērnu» diena 1

Iecavas kultūras namā piektdiena, 24. aprīlis, būs bērniem veltītu sarīkojumu diena, informē mākslinieciskā vadītāja Laimrota Jaunzeme.
Dienas pirmajā pusē kultūras nama lielajā zālē sanāks Iecavas internātpamatskolas un Dzimtmisas pamatskolas audzēkņi kopā ar latviešu valodas skolotājām, lai noskatītos jauniešu improvizācijas teātra «Artis» iestudētos fragmentus no Aspazijas lugas «Sidraba šķidrauts».

Jau vēstīts, ka lugas pirmā izrāde Pūpolsvētdienā pārsteidza ar ļoti veiksmīgu jauno amatieru aktieru sniegumu. Izrādi iestudējusi režisore Valda Karnīte, tērpus veidojusi rotu meistare Ginta Zaumane no iecavnieču ziedotiem audumiem. Frizūras un grimu aktieriem veidoja iecavnieces Inga Eriņa un Jana Rodenkirhena.

Savukārt 24. aprīļa vakarā pulksten 18 sāksies koncerts, kurā uzstāsies novada mazie dziedātāji un dejotāji no bērnudārziem, kultūras nama pirmsskolas vecuma bērnu grupām un jaunākajām skolas klasēm. Kā skaidro L. Jaunzeme, bērnu koncerts pavasarī ir tradīcija, lai parādītu mazo mākslinieku veikumu. Turklāt šogad tas noritēs gaidāmo Skolēnu dziesmu un deju svētku noskaņās, kur iecavnieki ir pastāvīgi dalībnieki. Skatītāji priekšnesumus var vērot bez maksas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kļūdiņa..

par jauniešu grimmu pirmizrādē rūpējās DANA Rodenkirhena ;)

pirms 5 gadiem, 2015.04.16 19:02

Vietējās ziņas