Iecavas kultūras nama dejotāji šosezon mēģinās vidusskolā

Iecavas kultūras nama lielās zāles grīdas remonta dēļ novada amatieru deju kolektīvi šosezon mēģinās vidusskolā, portālu informēja kultūras nama direktore Alma Spale.

Koris mēģinājumiem izmantos biedrības «Liepas» telpas, «Tarkšķi» un popdziedātāji turpinās strādāt savā līdzšinējā telpā līdzās garderobei, skaidro A. Spale.

«Vēl gaidām konstruktoru atzinumu par to, vai var izmantot sarīkojumiem mazo zāli pirmajā stāvā tikmēr, kamēr virs tās nav sākts lielās zāles grīdas remonts,» saka vadītāja. Vidusskolas zāli varēs izmantot pāris lielāku pasākumu rīkošanai, taču kultūras norišu šosezon būs mazāk.

Kā ziņots, kultūras nama lielās zāles grīdai atklāts siju bojājums, kas licis pašvaldībai organizēt parketa noņemšanu, lai pārbaudītu nesošo konstrukciju stiprību. Novada domes izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs informē, ka atsegtās sijas apskatījuši divu biroju konstruktori un inženieri.  Tiek gaidīti priekšlikumi risinājumam. Amatpersona vērtē, ka remonta plānošana, projektēšana un būvdarbi varētu ilgt, pēc pesimistiskākā scenārija, gadu.

Jauniešu deju kolektīva «Jezga» vadītāja Solveiga Lineja, kura ir arī Iecavas vidusskolas direktores vietniece un māmiņa bērniem, kas darbojas amatieru grupās, «Bauskas Dzīvei» teic – mēģinājumus dejotāji sāks septembra beigās un ir gatavi darboties tur, kur tas būs iespējams.

«No vecāku puses ir liela atsaucība, viņi gatavi mazākos bērnus vest uz mēģinājumiem. Skolas režīmu papildu mēģinājumi netraucē, jo vakarpusē lielā zāle parasti nav aizņemta,» saka S. Lineja.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā izdevumā pirmdien, 14. septembrī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas