Iecavas kultūras nams pamazām atsāk darbu

Iecavas kultūras namā 23. maijā plkst. 19 demonstrēs latviešu spēlfilmu «Klases salidojums 2». Lai to noskatītos, biļetes jāiegādājas iepriekšpārdošanā, informē kultūras nama direktore Alma Spale. Tas nepieciešams, lai varētu kontrolēt skatītāju skaitu, kā to nosaka sanitārā protokola prasības. Seansa laikā tiks nodrošināta divu metru distance starp skatītājiem, būs pieejami dezinfekcijas līdzekļi, apmeklētāju skaits ierobežots – ne vairāk kā 25 personas. Ja iedzīvotājiem būs interese, kinoseansi tiks organizēti arī turpmāk.

Iecavas kultūras namā atsākas arī izstāžu laiks. Biedrības «RaDam» pārstāve Gita Kravala laikrakstam «Bauskas Dzīve» pastāstīja: «Vēl dažas dienas var aplūkot Sieviešu dienai veltīto izstādi «Oda priekam», bet no 22. maija aicinām uz ekspozīciju «Meklē laimi ceriņziedā». Iecavas amatiergleznotāji šo piespiedu izolācijas un dīkstāves laiku pavadījuši darbīgi. Radītais aplūkojams krāšņā izstādē par ceriņiem, ko var skatīt darbdienās no plkst. 10 līdz 17.

Ārkārtējās situācijas dēļ svinīgas izstādes atklāšanas nebūs, bet, iespējams, mainoties valstī noteiktajiem nosacījumiem, varēs sarīkot ekspozīcijas slēgšanas sarīkojumu.

Izstādi rīko biedrība «RaDam» sadarbībā ar Iecavas kultūras namu. Šoreiz būs pārstāvēti arī citi Iecavas gleznotāji, ne tikai tie, kuri darbojas biedrības studijā – līdz pat vasaras vidum būs apskatāmi 18 mākslinieku darbi.

Iecavas kultūras nama direktore A. Spale aicina pasākumu apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem – ievērot divu metru distanci, izvērtēt veselības stāvokli un neapmeklēt kultūras norises vietas un tajā notiekošos pasākumus, ja vērojami elpceļu infekcijas slimības simptomi – drudzis, klepus vai elpas trūkums. 

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas