Iecavas luterāņu draudze svētdien aicina uz skaistu vasaras izskaņas koncertu

Iecavas luterāņu draudzes dievnamā svētdien, 6. septembrī, plkst. 11 ar skaistu vieskoncertu noslēgsies draudzes vasaras aktivitātes. Dievkalpojumā koncertēs pazīstamā latviešu vijolniece Madara Jauģiete un ērģelniece Digna Spakeviča, informē Zaiga Lazdiņa-Radziņa, Iecavas luterāņu draudzes ērģelniece.

Madara pēc studijām Latvijas Mūzikas akadēmijā turpinājusi mācības Minhenē Vācijā. Vairākus gadus bijusi kamerorķestra «Kremerata Baltica» dalībniece. Dzīvojusi un darbojusies Meksikā.

Z. Lazdiņa-Radziņa atzīmē, ka pēc pandēmijas ierobežojumiem Iecavas luterāņu draudze ar atvieglojumu uzņēma iespēju tikties daudzajos kapu svētkos. Draudzes pārziņā ir rekordliels apkalpojamo kapsētu skaits. Visu jūliju sestdienās mācītājs Rolands Radziņš un draudzes aktīvisti devās uz tuvējām kapsētām, lai kopā ar aizgājušo piederīgajiem lūgtu un pateiktos par Dieva žēlastību.

Vasaras lielākais notikums jau vairākus gadus ir Draudžu diena Iecavas Putnukalnos. Arī šovasar 12. jūlijā tur satikās Mežotnes, Salgales, Codes un Iecavas draudžu ļaudis, lai vienotos kopējā brīvdabas dievkalpojumā. Pasākumā viesojās tuvs un mīļš viesis – dziedonis, komponists un mūzikas izdevējs Aivars Kalniņš no Vācijas.

Pašreizējā situācija ļauj atkal pulcēties katru svētdienu plkst. 11 dievnamā, ievērojot noteiktos ierobežojumus. «Dziediet priecīgi Dievam, mūsu stiprumam, gavilējiet Jēkaba Dievam! Dziediet slavas dziesmas un dārdiniet bungas, skandiniet maigi cītaru un arfu!». 6. septembrī nedārdēs bungas, bet skanēs vijoles maigā balss. Tiek gaidīti visi interesenti, aicina Zaiga Lazdiņa-Radziņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas