Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas Muzeju naktī muzicēs, bildēs, dancos, degustēs un sportos

Sestdien, 17. maijā, biedrība «Arhīvs» Iecavā rīko ceturto Muzeju nakti ar moto «Mums ir savs Dzintars».

Šī gada Muzeju nakts simbols Eiropā ir dzintars un sarkanā krāsa, un viens no biedrības «Arhīvs» un Iecavas sporta un vēstures muzeja dibinātājiem un galvenajiem veidotājiem ir Dzintars Zaumanis. Tāpēc vietējiem sarīkojumiem izvēlēts šāds moto, «Bauskas Dzīvei» sacīja biedrības pārstāve Gita Kravala.

Muzeju nakti Iecavā no pulksten 18 ievadīs pirmās brīvvalsts laika fotogrāfa iecavnieka Teodora Bidega retrospekcija un mākslas darbu izstāde sadarbībā ar Bauskas biedrību «Meistars Gothards» «Arhīva» telpās, kā arī senioru kolektīvu sadancis «Ziedu kupenās» Iecavas kultūras namā.

No pulksten 19 Grāfa laukumā ritēs plaša kultūras, mākslas un sporta programma. Būs jauktā kora «Iecava», improvizācijas teātra «Artis», senioru deju kopas «Iecavnieks», Dāvja Zāģera grupas un kapelas «Hāgenskalna muzikanti» priekšnesumi. Varēs piedalīties radošajā darbnīcā «Zīmējam dzintaru un sarkano krāsu», apskatīt vecos spēkratus, iepirkties krāmu tirdziņā, piedalīties strītbola sacensībās, degustācijās, vecu un labu mantu izsolē. No pulksten 22 līdz 1 naktī pie «Arhīva» darbosies Iecavas jauniešu «Nakts skatuve».

Savukārt pulksten 19.30 vecajā futbola laukumā pie Iecavas upes gājēju tiltiņa uz Pārupes ielu ar Latvijas Ielu vingrotāju sporta biedrības paraugdemonstrējumiem tiks atklāts ielu vingrošanas laukums. Pulksten 20 notiks koncerts Iecavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.
Jau vēstīts, ka Iecavas sporta un vēstures muzejs veidots ar privātpersonu iniciatīvu un ieguldījumu, saņemot pašvaldības atbalstu projektiem. Arī Muzeju nakts sarīkojumi ir biedrības dalībnieku veikums, iesaistot citas nevalstiskās organizācijas, pašdarbības kolektīvus, aktīvus dažādu jomu profesionāļus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas