Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas mūzikas skolu absolvē 11 jaunieši 1

Iecavas mūzikas un mākslas skolu šogad absolvējuši 11 jaunieši – septiņas meitenes un četri puiši, vēsta direktore Ineta Pilverte. Izlaiduma sarīkojumā kultūras namā 23. maijā varēja noklausīties lielisku absolventu koncertu.

Rebeka Šastakoviča apguvusi flautas spēli pie skolotājas Ilvijas Bensones. Mārtiņš Murāns mācījās sitaminstrumentu spēli pie pedagoga Harija Gūtmaņa. Skolotājam Mārtiņš ir pirmais izlaiduma klases audzēknis.

Hugo Huberts Puriņš pabeidza ģitāras spēles klasi pie pedagoga Gata Priekuļa. Jānis Burcevs un Ansis Kārlis Štāls akordeona spēli apguva pie skolotājas Antras Rušmanes.

 Klavierspēli mācījās Džūlija Rodenkirhena un Lāsma Bugovecka pie pedagoģes Ivetas Pelšes, Annija Pļaviņa pie skolotājas Inetas Rozentāles.

Kora klasi absolvēja trīs meitenes. Paula Anna Svarinska mācījās pie skolotājas Kristīnes Circenes. Pedagoģei Ivitai Graubiņai Sigita Blaumane un Elizabete Rumjanceva ir pirmās absolventes viņas darba gaitās.

Absolventu sniegums koncertā bija spilgts, sirsnīgs, iedzirkstījās arī humors, stāsta I. Pilverte. Uz skatuves līdz ar mūzikas skaņām tika radītas interesantas gaismu spēles. Muzikālu sveicienu sagādāja akordeonistu ansamblis Antras Rušmanes un flautu koris Ilvijas Bensones vadībā.

Jau otro gadu izlaidumā katrs pedagogs saviem audzēkņiem dod ceļa vārdus, jo iepazinis jaunieti astoņu vai sešu gadu laikā, kamēr tiek apgūtas muzikālās prasmes instrumenta spēlē vai kora klasē, stāsta direktore. Skolas pedagogu kolektīvs pauž gandarījumu par jauniešu paveikto un vēl viņiem sekmes nākotnē.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas