Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas mūzikas un mākslas skolas rekonstrukcijai izsludinās jaunu iepirkumu

Neprecīzas dokumentācijas dēļ pārtraukts publiskā iepirkuma konkurss projektam «Ēkas rekonstrukcija un funkcijas maiņa – Iecavas mūzikas un mākslas skola», informē Iecavas novada domes izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs.

Konkursu par rekonstrukciju ēkai Grāfa laukumā 1, kur paredzēts izveidot Mūzikas un mākslas skolu, izsludināja 16. maijā. SIA «Skonto Būve» apstrīdēja konkursa nolikumu – tehniskās specifikācijas prasības – un iesniedza sūdzību iepirkumu uzraudzības birojā (IUB), stāsta M. Veinbergs. 5. jūnijā iepirkuma konkurss apturēts.

Izpilddirektors atklāj, ka projektā konstatētas neprecizitātes dokumentācijā. Viņš stāsta, ka projektam bija pievienoti daži nelabotie elektroniskie rasējumi, trūka arī ūdens apgādes daļas, kas bija laikus izstrādāta. Par 63 500 latiem jeb 90 352,36 eiro tehnisko projektu veidoja SIA «Tursons». Par radītajām neprecizitātēm uzņēmumam piemērotas soda sankcijas desmit procentu apmērā, teic M. Veinbergs. Šonedēļ iepirkumu plānots izsludināt atkārtoti.

Par 37 500 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa būvuzraudzību rekonstrukcijai nodrošinās SIA «Jurēvičs un partneri», liecina informācija IUB mājaslapā. Konkursā pieteicās trīs pretendenti. Izpilddirektors atklāj, ka pārējo pretendentu piedāvājums bija lētāks, bet tiem trūka pieredzes šādu objektu uzraudzībā. Tās iepriekš bija uzraudzījušas māju siltināšanu jeb vienkāršotas renovācijas.

«Sākotnēji iepirkumu komisija uzskatīja, ka piedāvājums ir ļoti dārgs. Tomēr parēķinot, ka visas ēkas rekonstrukcija izmaksās gandrīz 1,5 miljonus eiro, tas šķita samērīgi,» skaidro M. Veinbergs, piebilzdams, ka ierasti par korektām būvuzraudzības izmaksām uzskata tādas, kas nepārsniedz trīs procentu atzīmi no kopējām projekta izmaksām. SIA «Jurēvičs un partneri» piedāvājums ietilpst šajā kategorijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas