Iecavas Mūzikas un mākslas skolas vecajās telpās saimniekos jaunsargi un zemessargi 2

Iecavas novada dome otrdien, 8. septembrī, nolēma nodot pašreizējās Iecavas novada Mūzikas un mākslas skolas telpas jaunsargu un zemessargu vajadzībām - apmācību procesa nodrošināšanai, materiāli tehniskās bāzes uzglabāšanai un valsts aizsardzības un civilā atbalsta pasākumu veikšanai, portālu informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane.

Viņa paskaidroja, ka nekustamo īpašumu Iecavā, Raiņa ielā 3 Zemessardzei un Rekrutēšanas un jaunsardzes centram bezatlīdzības lietošanā dome nodos uz desmit gadiem. Plānots, ka Iecavas Mūzikas un mākslas skola uz jaunuzcelto ēku Grāfa laukumā 1 varēs pārcelties novembrī.

Zemessardzes 54. inženiertehniskā bataljona virsleitnants Dainis Kravals, kurš vada jaunsargu vienību Iecavā, deputātiem atklāja, ka šobrīd jaunsardzes aktivitātēs iesaistījušies 48 jaunieši, pārsvarā vecumā no 12 līdz 15 gadiem.

Deputāte Agra Zaķe pauda prieku, ka Iecavas novada jauniešiem ir dota iespēja iesaistīties jaunsargu kustībā un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, mācīties disciplīnu, stāju, patriotisko audzināšanu.

L. Podniece– Jostmane atzīmēja, ka Zemessardzes un jaunsardzes pārstāvji ir apņēmības pilni ēku remontēt un rūpēties par tās tehnisko stāvokli.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

gribu zināt

Un kur ir informāciju par Bauskas Zemessardzi un Jaunsardzi? Kur viņi atrodas, kad un kur rīko apmācības, pieteikšanās punkts un apmācības plāns?

pirms 5 gadiem, 2015.09.10 09:12

jaunsargs

Bauskas jaunsargi atrodas Bērnu un jaunieša centra (Rīgas ielā 8) telpās. Ja interesē, tad aizej, visu izstāstīs

pirms 5 gadiem, 2015.09.10 19:01

Vietējās ziņas