Iecavas novadā aizturēti divi vīrieši par narkotisko un psihotropo vielu nelegālo apriti 1

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu glabāšanu un realizāciju aizturēja divus vīriešus, „Bauskas Dzīvi” informē Ieva Sietniece, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
 
Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus 2018. gada nogalē Iecavas novadā, policija apturēja transportlīdzekli un aizturēja divus vīriešus. Sankcionētas kratīšanas laikā atsavināja baltas krāsas pulverveida vielu – 189,2 gramus amfetamīna, kurš bija iepakots polietilēna maisā.

Abi aizturētie vīrieši jau agrāk ir nonākuši policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Viens no aizturētajiem ir Jelgavas, savukārt otrs Ozolnieku novada iedzīvotājs. Tiesa aizturētajiem piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Sākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa, kā arī par preču un vielu, kuru aprite ir aizliegta vai speciāli reglamentēta, pārvietošanu pāri Latvijas Republikas valsts robežai.

Izmeklēšanas gaitā tiks pārbaudīta abu vīriešu saistība arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

qwerty

tad jau kaut kadi labi darbi izdariti gada beigas...

pirms gada, 2019.01.09 12:25

Vietējās ziņas