Iecavas novadā apgāžas kvadracikls

Bauskā, Lāčplēša ielā, 7. jūnijā sieviete vadīja velosipēdu, būdama 1,25 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Iecavas novadā 6. jūnijā vīrietis stūrēja kvadraciklu «Kawasaki», un tas apgāzās. Negadījumā vadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 7. jūnijā saņemta informācija par deviņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 14 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas un viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 7. jūnijā saņemta informācija par 88 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 87 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 39 par ātruma pārsniegšanu un četri par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, divos cietušas trīs personas. Reģistrēta viena velosipēda un viena automašīnas zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas