Iecavas novadā atsavina realizācijai paredzētu metamfetamīnu 1

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki 5. septembrī Iecavas novadā uz aizdomu pamata aizturēja divas personas, kuras realizācijas nolūkā uzglabāja un pārvadāja 182,96 gramus bēšas krāsas pulverveida vielu – metamfetamīnu, portālu informēja Ieva Sietniece, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējās vienošanās, ir sākts kriminālprocess.

Abas aizturētās personas jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par dažāda veida noziedzīgiem nodarījumiem. Vienai personai tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu, savukārt otrai personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.
Sāktā kriminālprocesa ietvaros policija skaidros šo personu saistību arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Tā kā pašlaik turpinās pirmstiesas izmeklēšana, plašāki komentāri netiek sniegti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bļāviens

Lai pastaigā policisti pa visām Latvijas skolām, tur skolniekiem ari atradīs ne tikai zāliti vai elektroniskās cigaretes,bet arī kautko stiprāku

pirms gada, 2019.09.13 06:56

Vietējās ziņas