Iecavas novadā – autoavārija ar cietušajiem 4

Svētku brīvdienās šoferi nav atturējušies no braukušanas dzērumā, notikušas arī avārijas. Par to «Bauskas Dzīvi» informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Bauskas novada Dāviņu pagastā 1. janvārī teju vienos naktī policija apstādināja automobili «Audi-100 Avant», kuru vadīja 1971. gadā dzimis vīrietis. Viņš bija 1,20 promiļu alkohola reibumā, turklāt bez vadītāja apliecības.

Savukārt 30. decembrī plkst. 22.19 Bauskas novadā pa ceļu virzienā no Iecavas uz Bausku 1948. gadā dzimis vīrietis pārvietojās ar automašīnu «Volvo S80», transportlīdzeklim diennakts tumšajā laikā nedega gabarītlukturi. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Iecavas novadā, ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža (Grenctāle) 42. km, pagājušajā nedēļā, 28. decembrī, plkst. 17.10 notika ceļu satiksmes negadījums. Automašīnas «Audi A4» vadītāja – 1980. gadā dzimusi sieviete –, izbraucot no mazāksvarīga uz galveno ceļu, izraisīja sadursmi ar automobili «Škoda», kuru stūrēja 1972. gadā dzimis šoferis. Ceļu satiksmes negadījumā cieta «Audi A4» vadītāja un «Škodas» pasažiere – 1943. gadā dzimusi sieviete. Personas nogādātas slimnīcā. 1961. gadā dzimušajam pasažierim sniegta medicīniskā palīdzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

????

ES KĀ JAUNĀ VADĪTĀJA ESMU ŠOKĀ PAR ŠOFERIEM KURI BRAUC PĀRGALVĪGI JA BRAUC UZ MAKSIMĀLĀ PIEĻAUJAMA UN KĀDS TEV NO AIZMUGURES MIRKSKINA AR PROŽEKTORIEM LAI KUSTIES ĀTRĀK TAS IR BRIESMĪGI

pirms gada, 2019.01.03 18:00

bmw

welcome to Bauska!!

pirms gada, 2019.01.03 22:02

hugo

personīgi necenšos nevienu tracināt ar mirkšķināšanu un taurēšanu, bet esmu novērojis, ka viena daļa autovadītāju uzskata, ka spidometrā redzamais ātrums ir reālais. Kā rāda mana pieredze, tas var un parasti arī atšķiras apmēram +6 km/h , bet reizēm pat vairāk. Tādā gadījumā "vadītājs prātīgais" pārvietojās ar ātrumu ap 84 km/h un ir pārliecināts, ka laiž uz MAX atļauto, bet aiz tāda vadītāja braucošas" fūres" vadītājs reāli besījās, jo nevar ne normāli pabraukt, ne droši apdzīt... Pierādījies, ka šādi pārāk prātīgie vadītāji bieži vien ir vainīgi negadījumu izraisīšanā. Citur Eiropā par neiekļaušanos transporta plūsmā uzliek sodus.

pirms gada, 2019.02.04 13:45

Vietējās ziņas