Iecavas novada bibliotēkās klātienē var saņemt grāmatas

Iecavas novada Zālītes, Zorģu, Rosmes un Ziemeļu bibliotēka no 19. aprīļa ir atvērtas apmeklētājiem, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, portālu informēja Iecavas novada pašvaldībā.

Bibliotēkas uzņems individuālus apmeklētājus – viena persona vai vienā mājsaimniecībā dzīvojošie. Pašvaldība aicina ielāgot, ka apmeklējot grāmatu krātuvi, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi, jādezinficē rokas. Maksimālais lietotāju uzturēšanās laiks bibliotēkā noteikts – 15 minūtes.

Bibliotēkā notiks tikai grāmatu un žurnālu izsniegšana un saņemšana, lietotājiem tiks nodrošināta brīva piekļuve krājumam.

Lai pasargātu cits citu no inficēšanās, bibliotēka ievēros sanitārās drošības noteikumus: apkalpošanas punktos ir uzstādīti aizsargstikli, darbinieki lietos mutes un deguna aizsegus, regulāri dezinficēs telpas, virsmas un inventāru, vēdinās telpas. Pirms atkārtotas ievietošanas krājumā, nodotās grāmatas un žurnāli tiks ievietoti 72 stundu ilgā karantīnā.

Apmeklētāji ir aicināti izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja ir novērojami elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī gadījumos, kad personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju vai mājas karantīnu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas