Iecavas novada bokseris Emīls Špīss savā karjerā izcīna trešo uzvaru 3

Profesionālo cīņas veidu šovā «LNK Fight night 14», kas notika arēnā «Rīga» un kuru rīko «LNK Boxing», trešo uzvaru boksa profesionāļa karjerā izcīnījis Iecavas novada bokseris Emīls Špīss.

«LNK Boxing» rīkotais cīņu šovs notika 8. februārī. E. Špīss tikās ar Rumānijas bokseri Jonutu Trandafiru. Tā liecina boxrec.com mājaslapas informācija. Cīņa nebija viegla, jo pretinieks bija ļoti pieredzējis, tomēr pēc punktiem uzvaru piešķīra mūsu sportistam. «Aizvadīju savu trešo profesionālo cīņu. Pretinieks bija pieredzējis, ar labu aizsardzību un cietu galvu,» stāsta E. Špīss. Bokseris savā interneta profilā paudis pateicību trenerim Dainim Daņiļevičam: «Viņš ieliek sirdi un dvēseli, strādājot ar mums, lai mēs varētu parādīt visu labāko, izejot lielajā arēnā.»

«Kā vienmēr bija labā formā un gatavs boksēties augstā tempā visus raundus, ko arī redzējāt cīņas beigās, – temps tikai pieauga. Ļoti labi izpildīja cīņas plānu un komandas. Protams, ir kļūdas un nianses, pie kā jāstrādā, bet tas būs vienmēr. Skaista cīņa, skaista un pelnīta uzvara Emīlam,» tā sava audzēkņa cīņu raksturoja treneris.

Jāteic, ne vienmēr panākumi nāk vienkārši. E. Špīss trenējas Ķekavā, klubā «Lāčplēša cīņu leģions», un klubu pārstāvēja arī Mārcis Grundulis. Talantīgajam jaunietim šoreiz ringā nepaveicās pret spēcīgo spāņu bokseri Rodrigo Labreunu, un treneris izmeta trešajā raundā dvieli, pārtraucot cīņu. Iemesls – pamatoti uztraucās, ka turpinājums var radīt veselības problēmas sportistam. Trenera lēmumu līdzjutēji šajā situācijā atbalstīja un atzina par pamatotu.

Boxrec.com publicētajā bokseru reitingā super vidējā svara kategorijā E. Špīss tagad atrodas 452. vietā, savukārt starp astoņiem Latvijas bokseriem viņam ir augstākais reitings. Sarunā ar «Bauskas Dzīvi» iecavnieks sacīja, ka gadā gatavojas četrām cīņām un pagaidām nav plāna šo skaitu palielināt.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ip

Rumāņu Jonutu Trandafiru- pat googlē tāda boksera nav,laikam kādam iesācējam samaksāja,lai atbrauc ekskursijā uz Latviju. Kas ir 452 vieta pasaulē? Kauns būtu par tādu vietu rakstīt. Mums visi novada viegatlēti ir 400iekā Pasaulē.

pirms gada, 2020.02.13 19:17

Google

https://www.tapology.com/fightcenter/fighters/211235-ionut-trandafir-illie

pirms gada, 2020.02.14 08:49

Juris

Emils malacis! Neklausies tos zupiņus, kuri māk tikai gudri rakstīt por datora!
Turies Eminem!

pirms gada, 2020.02.14 10:37

Vietējās ziņas