Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novada budžeta deficīts sasniegs 11%

Iecavas novada pašvaldības budžeta izdevumi šogad plānoti par 11% lielāki nekā ieņēmumi, liecina šonedēļ domes Finanšu komitejā apstiprinātais budžeta projekts.
Pašvaldības administrācijas Finanšu nodaļas vadītāja Indra Latviete, kuras pienākumos ir apkopot visus ar novada budžetu saistītos ieņēmumus un izdevumus, lai sagatavotu budžeta projektu iesniegšanai domes deputātiem, domniekus sēdē informēja, ka pašvaldības konsolidētā budžeta ieņēmumu kopējais apjoms šogad prognozēts 11 469 556 eiro, bet izdevumu kopējais apjoms - 12 776 023 eiro. Budžeta līdzekļu deficītu plānots segt no naudas līdzekļu atlikuma gada sākumā.

Pašvaldības budžeta mērķis ir noteikt un pamatot, kāds līdzekļu apjoms tai nepieciešams ar likumu noteikto funkciju, uzdevumu un brīvprātīgo iniciatīvu izpildei periodā, kurā šie līdzekļi ir paredzēti.

Novada pašvaldības budžetu plānots apstiprināt kārtējā domes sēdē 28.janvārī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas