Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novada budžetu apspriedīs paplašinātā finanšu komitejas sēdē

Otrdien, 10. februārī, pēc kārtējās Iecavas novada domes sēdes notiks paplašinātā finanšu komitejas ārkārtas sēde, kurā apspriedīs pašvaldības šī gada budžeta projektu.

Budžeta projekts ir sagatavots, bet no iestāžu pieteiktajiem tēriņiem šoreiz «jānogriež» trīs miljoni eiro, «Bauskas Dzīvei» sacīja finanšu komitejas deputāts no opozīcijas Atis Avots (LSDSP).

«Finanšu komitejā ar katras iestādes vadītāju izskatīsim pieteiktos izdevumus,» skaidro deputāts, «apspriešanā varēs piedalīties visi domes deputāti.»

Kārtējā domes sēdē paredzēts apstiprināt 2014. gada budžeta izpildi, liecina pašvaldības mājaslapā iecava.lv pieejamā darba kārtība. Deputātiem apspriešanai iesniegts arī jautājums par Iecavas mūzikas un mākslas skolas jaunās ēkas Grāfa laukumā 1 rekonstrukcijas un būvniecības otro kārtu.

Domes sēdē iecerēts apstiprināt pašvaldības izglītības nodaļas nolikumu un lemt par atklāta konkursa izsludināšanu nodaļas vadītāja amatam. Jau vēstīts, ka Iecavas novada pašvaldības izglītības nodaļa kopš izveidošanas strādājusi bez vadītāja, bet tagad līdz ar metodiķes lēmumu atstāt darbu deputāti nolēmuši tādu iecelt. Izglītības nodaļā strādā arī izglītības speciāliste un jaunatnes lietu speciāliste.

Visas pašvaldības domes un komiteju sēdes ir atklātas un brīvi pieejamas visiem interesentiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas