Iecavas novada čempionātā basketbolā uzvar «Radex»

Iecavas novada 24. atklātais čempionāts basketbolā noslēdzies ar komandas «Radex» pārliecinošu uzvaru. Spēļu sērijā par pirmo un trešo vietu trīs mačus nevajadzēja – favorītvienības guva nepieciešamos divus panākumus.

Mačā, kas notika 13. decembrī, «Radex» pārliecinoši uzvarēja «Ozolu 15» ar 101:79. Lauvas tiesa punktu ir abiem «Radex» vilcējspēkiem – Gundaram Bričkam 38 punkti un Jānim Eidukam – 28 punkti. Tā liecina iecava.lv mājaslapas informācija.

«Radex» sastāvā spēlēja Francis Lisovskis, Juris Brūveris, Gundars Brička, Jānis Kozlovs, Jānis Eiduks, Helvijs Meļķis, Juris Ojāru, Arta Frīdenberga, Ivars Puļķis, Eliss Upenieks, Toms Vilks un Arvis Taurenis. Gundars Brička saņēma apbalvojumus kā turnīra rezultatīvākais spēlētājs, precīzākais soda metienu izpildītājs un precīzākais tālmetienu izpildītājs. Par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju nosauca Jāni Eiduku. Vēl vienu speciālbalvu saņēma Arta Frīdenberga, kas ir vienīgā daiļā dzimuma pārstāve šajā turnīrā.

Otro vietu šoreiz izcīnīja «Ozolu 15» vienība. Komandā spēlē tēvs Māris un dēls Kārlis Ozoliņš. Šāda tradīcija «Ozolu 15» vienībai ir jau vēsturiski raksturīga – savulaik komandai uzvarēt Iecavas novada čempionātā palīdzēja tēvs Jānis un dēls Ģirts Hauki.

Cīņa par trešo vietu gan nesanāca pilnīga – «Vecumnieki» nespēja atvest uz maču piecu vīru komandu, un «Kluburiem» automātiska uzvara ar 20:0. Uzvarētāju vienības sastāvā startēja arī šī gada turnīra vērtīgākais spēlētājs Edvards Jašuks, kurš ikdienā ir Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas kluba «Ķekava» spēlētājs.

Čempionāta galvenais tiesnesis Voldemārs Pārums uzskaitījis, ka šogad turnīrā piedalījušies 73 sportisti. Kopā gūti 5664 punkti, no kuriem «Radex» komanda savākusi 1298 punktus. Realizēti 507 soda metieni un 736 tālmetieni.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas