Iecavas novadā deg dzīvojamā māja

Šonakt, 28. augustā, plkst. 3.13 Iecavas, Bauskas un Vecumnieku ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Iecavas novadu, kur dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva dzīvojamās ēkas jumts pilnā 120 m2 platībā. Plkst. 5.09 uguns izplatīšanās tika ierobežota, un vēl šorīt turpinājās darbi – konstrukciju jaukšana un gruzdošo vietu dzēšana. Dzēšanas darbus veic 11 ugunsdzēsēji- glābēji ar četrām autocisternām, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Vecākā inspektore arī ziņo, ka ugunsgrēkā cilvēki necieta un, pārmeklējot ēku, netika atrasti. Ugunsgrēka izcelšanās brīdī mājās neviena iemītnieka nebija.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 27. augusta plkst. 6.30 līdz 28. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas