Iecavas novada Gada jaunieša titulu saņem students Uvis Dredžels 3

Labi mācās, sporto, radoši izpaužas dažādās mākslas jomās, ir aktīvi sabiedriskajā dzīvē. Tādi ir Iecavas novada labākie jaunieši, no kuru vidus vienam pirmdien, 28. decembrī, pasniedza «Zelta Oskaru».

Iecavas vidusskolas 12. klases audzēknis Verners Jānis Trokšs ieguvis šī gada februāra mēneša aktīvākā jaunieša titulu. Viņš «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka viss šis gads izvērsies ļoti daudzveidīgs: «Ja vien ir iespēja ko darīt, apliecināt sevi, es to izmantoju. Tā es paplašinu savu redzesloku, gūstu jaunu pieredzi, uzzinu ko jaunu.»

Viens no 12 titula pretendentiem – students Dāvis Zāģers – atklāja, ka pārvarējis kautrīgumu un pievērsies sabiedriskajām aktivitātēm, kad iesaistījies teātra sporta pulciņa nodarbībās.

Teātra sporta pulciņš bijis tas, kurš titula «Iecavas Gada jaunietis» ieguvēju Uvi Dredželi no klusa un kautrīga zēna pārvērtis sabiedriski aktīvā, smaidīgā un vienmēr jaunām idejām atvērtā jaunietī. Viņa mamma iecavniece Pārsla Dredžele «Bauskas Dzīvei» nekādu īpašo laba, talantīga, gudra dēla izaudzināšanas formulu neatklāja: «Bērnus vajag audzināt ar mīlestību. Esmu vienmēr tā darījusi.»

Pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Sandra Upelniece pastāstīja, ka laikā no 20. novembra līdz 10. decembrim portālā iecava.lv tika saņemti vairāk nekā seši tūkstoši balsu. Par U. Dredželi atdotas 1678 balsis.

Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā trešdien, 30. decembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Priecīgi

Pasākums bija kā pārsteigums _ jauks, noritēja nepiespiestā gaisotnē un ļoti pozitīvs.Bija interesanti.

pirms 5 gadiem, 2015.12.28 23:18

Vietējās ziņas