Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novadā kavējas ūdenssaimniecības rekonstrukcija 4

Iecavas novada domes sēdē 9. jūlijā aktīvi diskutēja par ūdenssaimniecības rekonstrukciju Iecavas centra, Zorģu un Zālītes ciematos.  
 
Visos trīs objektos ir bažas par darbu izpildes termiņiem, tāpēc uz domes sēdi bija ieradies SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» projektu vadītājs Jānis Feldmanis, kas informēja, ka projekts tuvojas finiša taisnei un 98 procenti no paredzētā darba apjoma ir paveikti.

Ūdenssaimniecības rekonstrukcija Iecavā varētu tikt pabeigta 27. vai 28. augustā. Līdz tam vēl jāpalaiž atdzelžošanas sistēma, ko kavē vajadzīgo baktēriju trūkums caurulēs, kā arī jāuzstāda datortehnika, elektroinstalācija un jāveic labiekārtošanas darbi objekta apkārtnē, skaidro J. Feldmanis.

Savukārt Zorģos uzstādīta atdzelžošanas sistēma, vienīgi pagaidām iedzīvotāji saņem kvalitatīvu ūdeni pa vecajiem cauruļvadiem. Darba kārtībā ietilps 32 aku uzstādīšana, puskilometra kanalizācijas tīkla ievilkšana un 180 metru ūdensvada nomaiņa. Pieslēgšanās jaunajiem tīkliem un darbu pilnīga pabeigšana varētu notikt līdz oktobrim.

 Zālītes ciematā ar darbiem iet sarežģītāk īpatnējā grunts sastāva – plūstošo smilšu – dēļ. Maksimālais darba apjoms ir desmit metri dienā, kas rada bažas par darbu pabeigšanu līdz oktobrim.

J. Feldmanis atklāj, ka pirmais uzdevums ir tikt galā ar iesāktajiem darbiem un pēc tam nomainīt tarifu. Pašlaik tiek uzstādīti arī ūdensskaitītāji daudzdzīvokļu mājās.

Ar ES Kohēzijas fonda līdzfinansējumu realizēts projekts «Dzeramā ūdens ieguves un notekūdeņu attīrīšanas ietaišu rekonstrukcija Iecavas novadā». Tā gaitā veikto būvdarbu garantija ir divi gadi, bet ražotājs dod 30 līdz 50 gadu garantiju izmantotajiem materiāliem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Janis

Feldmani, Tu esi viens " ūdenslējējs". Mēs, Iecavnieki Tirguis ielas 3 trešā korpusa lielākā daļa iedzīvotāju jau sen.....samaksājām naudiņu par liftu...., ko solīji uz Jāņiem, bet vēl šodien tas neiet - jau no Jaunā gada . Nevajag solīt to, ko nevari izpildīt.NEBLEFO ,viss dzīvē nāk atpakaļ.Un ne vienā vien paaudzē, Novēlu Tev labu veselībū!

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 22:36

seja

Ūdens skaititājiem jau sen sen jābūt katrā dzīvoklī un, ja to nav Tavā vadītajā saimniecībā, ko Tu "vadi ", tad tā domā, vai Tu esi savā vietā......

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 22:55

Iecava

Vai tad perdeļi prot kaut ko vairāk kā smaku palaist ? Ko Jānītis bez tētiņa vispār var?

pirms 7 gadiem, 2013.07.12 21:56

Vietējās ziņas