Iecavas novada «Labirintos» pulcē Latvijas lielās ģimenes 4

Latvijas daudzbērnu ģimeņu pārstāvjus no 15. līdz 17. augustam Iecavas novada kempingā «Labirinti» uzņem viesmīlīgā Pastaru ģimene. Tiek gaidīti ap 200 dalībnieku, kuri dzīvos teltīs kempinga teritorijā, stāsta Jānis Pastars un piebilst: «Tie ir tikpat kā radinieki, jo arī mūsu ģimenē aug pieci bērni.»Ierosme salidojuma rīkošanai izvēlēties kempingu «Labirinti» radusies Latvijas televīzijas darbiniekam, daudzbērnu ģimeņu biedrības prezidentam Leonīdam Muceniekam. Pēc Vecumnieku biedrības «Saulgrieze» ieteikuma viņš atbraucis aplūkot vietu un atzinis, ka šogad iegūtais tituls «Ģimenei draudzīgākā atpūtas vieta Zemgalē» kempingam Iecavas novadā piešķirts pelnīti. Šogad 4. jūnijā kempinga saimniekiem šo balvu pasniedza bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainārs Baštiks. Arī viņš «Labirintos» jutās labi. «Vienmēr ir prieks satikt savējos,» atzīst Vecumnieku daudzbērnu biedrības «Saulgrieze» vadītāja Olga Černišova. Viņa sagaidīs salidojuma dalībniekus kempingā 15. augusta vakarā.«Pēc telšu vietu iekārtošanas pie ugunskura notiks atjautības spēle kā televīzijas raidījumā «Zini vai mini!». Skatoties televīzijas raidīto šlāgeraptaujas koncertu, varēs dejot. Diena kempingā paies, izmantojot atrakcijas, sacenšoties braucienos ar velokartiem, futbola, ielu basketbola un citās bumbu spēlēs. Miers vakaros iestāsies tikai pirms pusnakts, kad visi kopā būs noskatījušies Latvijas televīzijas nakts un olimpiskās ziņas.Salidojuma plāna veidošanā piedalījusies triju meitu mamma Teikla Biukšāne no Vecumniekiem, viņa stāsta: «Dalībniekiem no citiem rajoniem parādīsim netālu esošo Dobuļu zoodārzu, Iecavā sestdien notiek Ziedu svētki, būs ekskursija uz Rundāles pili. Salidojumā piedalīsies daudzi Vecumnieku daudzbērnu biedrības «Saulgrieze» dalībnieki. Esam solījušies ciemiņus cienāt ar sakņu sautējumu, ko gatavosim uz ugunskura. Lielākā daļa mūsējo uz «Labirintiem» dosies sestdienas rīta agrumā ar pagasta padomes nodrošinātu autobusu.»Kempinga «Labirinti» saimnieks Jānis Pastars atklāj, ka 16. augustā gaida ierodamies arī kāziniekus, kuri ar viesiem piedalīsies šim notikumam piemērotā izklaidē: «Šie būs jau 100. jaunlaulātie, kuri savā skaistākajā dienā brauc uz «Labirintiem». Šīs tradīcijas krustmāte ir SIA «Bauskas tūrists» īpašniece Veronika Puķe, kura pirms dažiem gadiem pie mums atveda pirmo pāri.»

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Kāpēc

Kāpēc Bauskā nav daudzbērnu biedrības?
Vecumnieku Olga ir lieliska organizatore,vieno un ceļ savus cilvēkus saulē un uzmanības lokā.
Pastaru ģimene Iecavas novadā - cepuri nost Jūsu priekšā.

pirms 12 gadiem, 2008.08.15 13:07

Papa

Piekrītu Dainai, malači. Žēl, ka maz tādu vietu. Varēja, piem. Plūdoņa Lejniekos kaut kādas atrakcijas bērniem noorganizēt.

pirms 12 gadiem, 2008.08.15 11:48

Daina

Uzslava Jānis Pastaram un viņa lieliskajai sieviņai un bērniem. Izveidojuši tādu atpūtas vietu uz kuru prieks braukt un vest ciemiņus!

pirms 12 gadiem, 2008.08.15 10:09

EEEEs

Olga , malacis. Lai darbojas daudzbērnu ģimenes.

pirms 12 gadiem, 2008.08.15 08:58

Vietējās ziņas