Iecavas novadā mācību sākumu ievadīs dažādi

Jaunā skolas gada sākumu Iecavas novada izglītības iestādēs svinēs trīs dienas, liecina informācija pašvaldības un skolu interneta vietnēs.

Ziemeļu bibliotēkā pirms mācību gada sākuma pirmdien, 31. augustā, pulksten 10 lieli un mazi aicināti uz radošo rītu, kura gaitā taps ziedu pušķi, matu rotas un dekori Zinību dienas svētkiem. Mājasdarbs dalībniekiem – atrast dzejoli vai dziesmu par skolu, kā arī sagatavot ziedus un zaļumus 1. septembra pušķim.

Visagrāk 1. septembrī klasēs gaidīti Iecavas vidusskolas audzēkņi. Pulksten 9 skolēni aicināti pulcēties kabinetos, pulksten 9.15 notiks svinīgs brīdis novada stadionā. Pēc tā noritēs mācību gada pirmā audzināšanas stunda.

Zālītes speciālajā internātpamatskolā gan Brīviņos, gan sākumskolā svinības paredzētas pulksten 10. Skolas autobuss no Iecavas aties pulksten 9.15.

Iecavas internātpamatskolā pirmā skolas diena notiks otrdien, 1. septembrī, pulksten 11. Pulksten 15 pie skolas atklās rotaļlaukumu, kas iekārtots par uzņēmuma «Latvijas Mobilais telefons» projektu konkursā iegūtajiem līdzekļiem, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja skolas direktore Aija Semjonova.
Zinību diena Dzimtmisas pamatskolā notiks 1. septembrī pulksten 12. Autobuss no Iecavas autoostas aties pulksten 11.15.

Iecavas mūzikas un mākslas skolas pedagogi un audzēkņi aicināti pulcēties vecajā skolas ēkā Raiņa ielā 3 trešdien, 2. septembrī, pulksten 17. Kā ziņots, skolas kolektīvam šoruden plānota pārcelšanās uz jauno skolas ēku Grāfa laukumā.

Skolēnu autobusu kustības detalizēts saraksts atrodams pašvaldības mājaslapā iecava.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas