Iecavas novadā no upes izceļ bojāgājušo

Naktī no sestdienas uz svētdienu, 7. martu, plkst. 1.16 Iecavas un Bauskas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Iecavas novada Zālīti, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas vienā no dzīvokļiem uz plīts bija piededzis ēdiens 0,5 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās seši cilvēki, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Svētdien, 7. martā, plkst. 14.55 Iecavas, Bauskas un Baldones ugunsdzēsēji glābēji devās uz Iecavas novadu, kur dega garāža un četras automašīnas kopumā 100 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no garāžas bija evakuējušies divi cilvēki. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās nosargāt blakus esošo dzīvojamo māju. Dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 18.11, un tajā piedalījās deviņi ugunsdzēsēji glābēji ar trim autocisternām.

Svētdien, 7. martā, Iecavas novadā no Iecavas upes tika izcelts bojāgājis cilvēks un nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 5. marta plkst. 6.30 līdz 8. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 31 izsaukumu – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.

Savukārt visā Latvijā VUGD saņēma 161 izsaukumu – 50 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 91 uz glābšanas darbiem, bet 20 no izsaukumiem bija maldinājumi.


 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas