Iecavas novadā nodeg pirts

Sestdien, 10. oktobrī, plkst. 21 Iecavas un Baldones ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Iecavas novadu, kur dega vienstāva pirts ēka pilnā 25 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc trim stundām, un tajos piedalījās četri ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

 Aizvadītajās trijās diennaktīs Zemgalē ugunsdzēsēji-glābēji devās uz trim izsaukumiem, kuros dega transportlīdzekļi, tostarp svētdien, 11. oktobrī, neilgi pirms pusnakts Iecavas novadā dega vieglā automašīna 0,01 m2 platībā. Ierodoties ugunsdzēsējiem-glābējiem, autovadītājs ar ugunsdzēsības aparātu bija sācis dzēšanas darbus.

Ja automašīnā ir izcēlies ugunsgrēks, tā jāapstādina, jāizslēdz motors un visiem automašīnā esošajiem cilvēkiem jāizkāpj. Esot drošībā ārpus automobiļa, jāzvana uz 112 un tikai pēc tam, izvērtējot situāciju, var sākt dzēšanas darbus ar ugunsdzēšamo aparātu.
Svētdienas, 11. oktobra, vakarā Dārza ielā Bauskā ugunsdzēsēji-glābēji atbrīvoja kaķi, kas bija iesprūdis vēdināšanas režīmā atvērtā logā.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 9. oktobra plkst. 6.30 līdz 12. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, un vēl trīs izsaukumi bija maldinājumi.
  

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas