Iecavas novada pašvaldība suminās vietējos uzņēmējus

Tuvojoties gada nogalei, noslēdzies konkurss «Iecavas novada gada uzņēmēju balva 2019». Apbalvošana notiks Iecavas novada uzņēmējiem veltītā pasākumā sestdien, 14. decembrī, Iecavas kultūras namā. Tad arī tiks paziņots, kurš ir ieguvis titulu «Gada uzņēmējs».
Ruta Keiša

Šogad konkursa nomināciju uzvarētāji ir: «Gada mājražotājs/ amatnieks» – Ginta Zaumane (dizaina rotas un izšuvumi); «Gada viesmīlīgākais uzņēmējs» – ziedu salons «Vēja spārni» (ziedu mazumtirdzniecība un floristikas pakalpojumi); «Gada pašvaldības partneris» – a/s «Balticovo» (olu un olu produktu ražotājs); «Gada skolēnu mācību uzņēmums» – SMU «Tīrumiņš» (ziepes no dabiskām izejvielām).

Nepietiekama konkursa dalībnieku skaita dēļ šogad komisija nevērtēja nominācijas «Gada lauksaimnieks», «Gada inovācija uzņēmējdarbībā» un «Gada drosminieks».

Katras nominācijas uzvarētājs saņems īpaši šim pasākumam darinātu piemiņas velti. Apbalvošana notiks sestdien Iecavas kultūras namā. Tad arī tiks paziņots, kurš no nomināciju uzvarētājiem ir ieguvis titulu «Gada uzņēmējs».

Pēc vairākiem kritērijiem ar saņemto punktu skaitu nominācijā «Gada viesmīlīgākais uzņēmējs» izvirzījies SIA «Inbervil Art» ziedu veikals «Vēja spārni». Tā vadītāja un īpašniece ir Inga Ose. Veikals Iecavas centrā darbojas jau vienpadsmito gadu. Pavasarī Inga Ose ieguva pirmo vietu Starptautiskā floristu studentu konkursā Igaunijā. Tas Ingai bijis liels pārsteigums un prieka brīdis. Nesen ar savu individuālo kompozīciju piedalījusies Latvijas Floristu asociācijas rīkotajā Ziemassvētku izstādē «Koks, ziema, egle». 


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas