Iecavas novada pašvaldības budžetu plāno apstiprināt februāra sākumā

Iecavas novada domes finanšu komitejas sēdē trešdien, 27. janvārī, deputāti plāno izskatīt 2021. gada budžeta projektu, portālu informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Egle.

Viņa pastāstīja, ka ar domes priekšsēdētāja Aivara Mačeka 4. janvāra rīkojumu izveidota darba grupa novada pašvaldības 2021. gada budžeta projekta izskatīšanai. Darba grupa, kuras sastāvā ir septiņi domes deputāti un pieci administrācijas pārstāvji, janvārī intensīvi strādājusi divās attālinātajās sanāksmēs.

27.janvārī uz attālināto finanšu komitejas sēdi, kurā diskutēs par budžeta projektu, tiks pieaicināti arī attiecīgo izpildinstitūciju vadītāji un budžeta līdzekļu pieprasījumu iesniedzēji, lai uzklausītu viņu redzējumu  plānoto vajadzību finansiālajam pamatojumam.

Pašvaldības administrācijas finanšu nodaļas vadītāja Indra Latviete, kuras pienākumos ir apkopot visus finanšu datus, lai sagatavotu budžeta projektu iesniegšanai domes deputātiem apstiprināšanai, informēja, ka darbs notiek salīdzinoši raiti un budžets tiks apstiprināts plānotajā termiņā.

Iecavas novada pašvaldības 2021. gada budžetu plānots apstiprināt februāra sākumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas