Iecavas novada ražotne «Linum Color» paplašina tirgu Lietuvā un Norvēģijā 2

SIA «Linum Color», kas tirgo dabiskas lineļļas krāsas, beices un pernicu ar zīmolu «Paint Eco», aprīlī paplašinājis eksportu, «Bauskas Dzīvei» vēsta eksporta menedžere Ilze Hofmane.

Uzņēmuma direktore Velga Balode, I. Hofmane un pārdošanas speciālists Guntars Jaunpujens-Pujens pārstāvējuši «Linum Color» četrās vērienīgās būvniecības izstādēs, īpaši nostiprinot un papildinot sadarbību ar Lietuvas un Norvēģijas partneriem.

Lietuvā iecavnieku stendi bija pat trīs ekspozīcijās, stāsta I. Hofmane. «Izstāde «Home World 2015» Kauņā bija veltīta būvniecības un apdares materiāliem, interjeram un mēbelēm,» skaidro menedžere, «katrā izstādes dienā apmeklētājiem tika piedāvāts piedalīties «Paint Eco» semināros, kur sīkāk stāstījām par uzņēmumu, produkciju un tās pareizu lietojumu.»

Paralēli izstādei Lietuvā «Paint Eco» pārstāvji viesojās Norvēģijas ekspozīcijā «Hyttemessen 2015». «Tā bija neapšaubāmi viena no veiksmīgākajām un lielākajām izstādēm Ziemeļvalstu reģionā, kopējais pēdējās dienas apmeklējums tajā sasniedza 14 tūkstošus cilvēku,» vēsta I. Hofmane, «šī izstāde bija iedvesmas avots ikvienam, kurš sapņo par ideālo dzīvesvietu vai ir jau to atradis un vēlas iekārtot.»

Piejūras pilsētā Klaipēdā iecavnieki piedalījās starptautiskā ekspozīcijā «Individual House Building», kuras mērķis bija iepazīstināt ar arhitektūru, jauniem celtniecības materiāliem, iekārtām, tehnoloģijām un pakalpojumiem. «Lielākoties izstādi apmeklēja profesionāļi un patērētāji no Lietuvas rietumiem,» uzsver «Paint Eco» speciāliste, «dalībnieki bija dažādi būvniecības un radniecīgu nozaru uzņēmumi.»
Izstāde «RESTA» Lietuvas galvaspilsētā Viļņā jau vairāk nekā 20 gadus ir lielākais celtniecības un renovācijas jomas forums Baltijas valstīs, vēsta I. Hofmane. «Tā pulcēja 545 dalībniekus no 13 valstīm, kopējais apmeklētāju skaits sasniedza 44 tūkstošus.

Šī gada izstādes tēma bija augoša pilsēta – dzīva, aizņemta, praktiska un moderna vieta, kur pastāvīgi atjaunoties un mainīties, radot skaistu un mājīgu vidi,» skaidro speciāliste, «tas iekļāva dzīves kvalitātes jautājumus, arhitektūru, celtniecības un apdares materiālus, enerģijas tīklu un ūdens resursu apsaimniekošanu, ekoloģiju. Sava vieta te bija «Paint Eco» dabiskajiem materiāliem.»

Kā uzsver uzņēmuma pārstāvji, ieguldīts liels darbs, lai veiksmīgi piedalītos izstādēs: «Izveidoti jauni sadarbības virzieni, ir jauni klienti, iepazīti Lietuvas un Norvēģijas arhitekti, kam skaidrojām «Paint Eco» materiālu īpašības un draudzīgumu videi.»

Lietuvā iecavniekiem ir labi sadarbības partneri uzņēmumā «Green Materials LT». Ar uzņēmuma speciālistiem Arvidu Kalmaiti un Denantu Višņausku «Linum Color» pārstāvji darbojās arī kopējā stendā, iepazīstinot cilvēkus ar dabiskajām krāsām, beicēm, vaskiem, grīdas eļļām. Norvēģijā «Linum Color» partneri ir «Zafe Group».

Sākoties vietējai krāsošanas sezonai, I. Hofmane atgādina, ka «Paint Eco» apdares materiāli ir derīgi ne tikai iekštelpām, bet arī āra terasēm, lapenēm, sētām, soliņiem u. c. Ražotnes speciālisti sniedz konsultācijas par pareizu materiālu izmantošanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

bubū

forši, norvēģija tas ir eksotiski priekš mums. letiņi vēl tur tikai retais ir

pirms 5 gadiem, 2015.05.02 20:03

Vietējās ziņas