Iecavas novada skolēniem pašvaldība nodrošinās atbalstu ēdināšanā pārtikas paku veidā 3

Iecavas novada dome ārkārtas sēdē 7. aprīlī lēmusi par atbalsta sniegšanu ēdināšanai izglītojamajiem ārkārtējās situācijas laikā, informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Goldmane.

Iecavas novada pašvaldība reizi mēnesī nodrošinās pārtikas pakas maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem, kuri ir deklarēti Iecavas novadā un mācās kādā no novada pirmsskolas vai vispārējās izglītības iestādēm no 1. līdz 9.klasei.
Pārtikas pakas tiks piegādātas izglītojamiem no ģimenēm, kuras Iecavas novada sociālais dienests ir atzinis par trūcīgām vai maznodrošinātām, kā arī novada daudzbērnu ģimenēm. Ja saimē ir vairāki izglītojamie, pārtikas paka tiks piešķirta katram bērnam.

Plānots, ka viena pārtikas paka būs 28 eiro vērtībā, un kopējās izmaksas tiks segtas no valsts budžeta dotācijas izglītojamo brīvpusdienām un pašvaldības budžeta.

Novada pirmsskolas un vispārējās izglītības iestādes un sociālais dienests sazināsies ar novadā esošajām trūcīgajām, maznodrošinātajām un daudzbērnu ģimenēm, lai vienotos par pārtikas paku piegādi.

Pārtikas pakas saturs un piegādātājs tiks precizēts līdz šīs nedēļas beigām.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējās ziņas