Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novadā talkā izdaiļo vidi 4

Lielās talkas dienā Iecavas novada Zorģos strādāja ap 20 cilvēku, arī ģimenes ar bērniem. Bibliotekāre Aina Ezergaile vērtē: «Padarījām negaidīti daudz. Tā kā ciemats arī ikdienā ir sakopts, turpinājām veidot apstādījumus. Pretī bibliotēkai iestādījām bērzu birzīti, valriekstu koku, ābeli un korķa koku. Pie norādes uz atpūtas centru «Labirinti» šosejas A7 malā izveidojām dobi ar krūmiņiem un atraitnītēm.»

«Iebraucamā ceļa malā daži pērn stādītie bērziņi nebija ieauguši, to vietā iedēstījām jaunus,» saka talkas dalībnieks Alvils Štībelis.
Atkritumu šogad bija vien daži maisi, rāda Zorģu centrā pirmo reizi talkojušie Mārcis un Betija Trautmaņi. Tēvs ar meitiņu uz talku pie bibliotēkas bija atbraukuši no tālākas Zorģu sētas Pūrzemniekiem. Viņi stāsta, ka te ļoti paticis strādāt. Vecākie talcinieki uzslavēja jaunpienācējus par čaklumu un laipnību.

A. Ezergaile vēsta, ka stādus dobei pie bibliotēkas un ceļa dāvājusi Zorģu zemniece Mārīte Geka. Jānis Anspoks un Rūdolfs Latvietis bērziņus mežmalā saracis agrā rīta stundā.

Vairāk par Lielās talkas norisēm mūsu novados lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā izdevumā pirmdien, 28. aprīlī.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kas

deputāta uzņēmumam izdaiļoja reklāmu ? auni !

pirms 6 gadiem, 2014.04.27 08:36

optimiste

vai tad ieguvēji nav visi Zorģenieki.Katrs jau redz ko grib:(

pirms 6 gadiem, 2014.04.27 12:39

optimiste

Daudziem jau patīk tikai nosodīt,bet paši ne "salmiņu"nepacels

pirms 6 gadiem, 2014.04.27 12:41

zaļie pirkstiņi

Jā!Tā ir mūsu vizītkarte,visu zorģinieku,mēs lepojamies ar to!

pirms 6 gadiem, 2014.04.27 18:11

Vietējās ziņas