Iecavas novada uzņēmums «Balticovo» eksportspējīgāko pulkā 1

Par konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2019” jauno eksporta čempionu kļuvis valodu tehnoloģiju uzņēmums “Tilde”, bet kategorijā "Eksportspējīgākais komersants" lielo un vidējo komercsabiedrību grupā trešo vietu ieguva olu un olu produktu ražotājs "Balticovo", portālu informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāve Inese Maziņa-Ivanāne.

Ceturtdien, 5. decembrī, Melngalvju namā tika noskaidroti konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2019" laureāti - uzņēmumi, kas ir parādījuši labākos sasniegumus eksportā, radījuši kvalitatīvus produktus pašmāju tirgum vai izstrādājuši lieliskus rūpnieciskā dizaina paraugus. Kategorijā "Eksportspējīgākais komersants" lielo un vidējo komercsabiedrību grupā pirmo vietu ieguva kokvilnas higiēnas produktu ražotājs "iCotton", otrajā vietā ierindojās uzņēmums "Kreiss", kas nodrošina kravu pārvadājumus pa autoceļiem, bet trešo vietu ieguva olu un olu produktu ražotājs "Balticovo".

Konkursa pirmās un otrās vietas ieguvēji saņēma iespēju piedalīties apmaksātos darījumu braucienos, savukārt AS "Balticovo" kā trešās vietas ieguvējs - apmaksātu reklāmas laukumu kādā no LIAA informatīvajiem materiāliem. Turklāt visi pirmo trīs vietu ieguvēji iegūst arī tiesības izmantot konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2019" laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos.

AS "Balticovo" komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps atklāja, ka ir gandarīts par sasniegtajiem rezultātiem. «Ir noiets tāls ceļš produkcijas piedāvājuma paplašināšanā, ko acīmredzami novērtē arī citviet pasaulē. Mums kā ražotājam ir svarīga pircēju uzticības iemantošana kā vietējos, tā tālākos tirgos, tādēļ piedāvājam nemainīgi labu produktu klāstu, pastāvīgi nākot klajā ar jaunām idejām piedāvājuma paplašināšanā un uzlabošanā, vienlaicīgi kļūstot arī atbildīgākiem pret vidi,» atzīmēja T. Auškāps.

Uz laureātu sveikšanas ceremoniju bija ieradusies arī bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, pēc kuras iniciatīvas konkurss pirms 15 gadiem tika izveidots. Konkursu "Eksporta un inovācijas balva" rīko LIAA sadarbībā ar Ekonomikas ministriju. Konkursā tiek godināti uzņēmēji, kam labi veicies eksportā, kā arī tie, kuri pašmāju tirgū piedāvājuši ko jaunu, inovatīvu un īpaši rūpnieciski dizainētu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas