Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas otrklasniekiem māca peldēt 4

Iecavas vidusskolas 2. klašu skolēni šonedēļ trenera vadībā sāk apgūt peldētprasmi Daugmales baseinā, «Bauskas Dzīvi» informēja novada domes projektu koordinatore Sintija Kalēja.

Peldēšanas mācības organizētas Iecavas novada domes sāktajā trīs gadu projektā sabiedrības veselības uzlabošanai, kam no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta piešķirti 111 607 eiro.
Skolēniem plānota 91 peldētprasmes nodarbība, vēsta S. Kalēja.

Iecavas vidusskolas 2.a klases audzinātāja Evita Burceva «Bauskas Dzīvei» stāsta, ka bērni uz pirmo nodarbību dodas trešdien, 13. septembrī. Klasē ir 28 skolēni, no tiem peldēt prot septiņi, noskaidrojusi skolotāja.

«Pirmo nodarbību klase gaida ar nepacietību, esam ļoti priecīgi par šo iespēju,» saka E. Burceva, «manā klasē peldēt mācīsies visi bērni, to pilnībā atbalsta vecāki. Katram bērnam ir sagādāta ārsta izziņa, peldkostīms, gumijas čības, dvieļi un mazgāšanās piederumi. Vērošu, kā nodarbības notiks, lai atbalstītu bērnus, ja tas būs vajadzīgs.»

Skolotāja skaidro, ka pirmajā semestrī peldēt brauks 2.a klase un puse 2.c klases, jo treneri baseinā vienlaikus strādās ar 36 skolēniem. Otrajā semestrī nodarbības apmeklēs 2.b klase un otra puse no 2.c klases skolēniem. Transportu uz Ķekavas novada Daugmales baseinu nodrošina Iecavas novada pašvaldība.

Jau vēstīts, ka vērienīgajā sabiedrības veselības uzlabošanas projektā Iecavas novadā notiek arī bezmaksas fiziskie treniņi stadionā, vingrošana dažādu vecuma grupu cilvēkiem dienas centrā «Iecavnīca» un fitnesa centrā «Jautrais apelsīns», nūjošana ciematos, kā arī vienas dienas pārgājiens no Līgatnes līdz Siguldai. Vairāk informācijas var iegūt vietnē iecava.lv, pie S. Kalējas vai pašvaldības veselības koordinētāja Ivara Jurberga.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Tāpat vien

Izlasot virsrakstu liekas , ka peld tie, kuri palikuši uz otru gadu.

pirms 2 gadiem, 2017.09.13 17:04

i

Neliekas gan,jo par tādiem saka-otrgadnieki!

pirms 2 gadiem, 2017.09.13 22:47

ha

Birūte raža novākta sāc celt baseinu.

pirms 2 gadiem, 2017.09.15 20:51

Vietējās ziņas