Iecavas pamatskolas bijušā internāta ēkas pagrabstāvā varētu atvēlēt telpas pneimatiskās šautuves izveidei 3

Pašvaldība varētu atvēlēt telpas Iecavas pamatskolas bijušā internāta ēkas pagrabstāvā pneimatiskās šautuves izveidei, pagājušajā nedēļā šādu iespēju apsprieda Iecavas novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē.

Komiteja iepazinās ar sporta kluba "Iecavas novada Zirnieki" vadītāja, šaušanas sportā startējušā olimpieša Daiņa Upelnieka iesniegumu, kurā viņš lūdz pašvaldību izvērtēt iespēju piešķirt telpas pneimatiskās šautuves izveidei Iecavā.

Iesniegumā teikts, ka Latvijas šaušanas federācija vēlas atjaunot šaušanas ar pneimatisko ieroci disciplīnu "Skrejošais mērķis" Latvijas mēroga sacensībās. Šo disciplīnu nākotnē plānots iekļaut Latvijas Jaunatnes olimpiādē, kur varētu startēt arī Iecavas novada pārstāvji.

Upelnieks deputātiem skaidroja, ka pneimatiskai šautuvei nav nepieciešama licenzēšana, to var ierīkot jebkurā telpā, kuras izmērs nav mazāks par 12 metriem garumā un četriem metriem platumā, sporta klubam ir nepieciešamais inventārs un viņš ir tiesīgs jaunos šāvējus apmācīt. Plānotā mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Iespējams, apmācības varētu organizēt kā interešu izglītības pulciņu.

Pašvaldības izpilddirektora vietnieks Normunds Vāvers informēja, ka piemērota telpa šautuves ierīkošanai varētu būt Iecavas pamatskolas bijušā internāta ēkas pagrabstāvā. Sarunas par telpu izmantošanu ar iestādes direktori jau ir sāktas.

Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti šādu variantu lēma atbalstīt.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ha ha

Latvijas Jaunatnes olimpiādē piedalījās veseli pieci šāvēji! Nu neinteresē jauniešus tā šaudīšanās!

pirms gada, 2020.01.15 16:03

uldis

Tiesīgs apmācīt, bet ne spējīgs to darīt. Ja treniņus bērniem noteiks piecas dienas nedēļā, tad pats ieradīsies uz diviem. Ja treniņu sākums būs nozīmēts divos,tad treneris ieradīsies labi ja trijos.

pirms gada, 2020.01.16 20:25

Bet

Ēkā atrodas bērnudārza grupiņas un sākumskolas klases un mācību kabineti. Kā tas ir pieļaujams?

pirms gada, 2020.01.19 10:45

Vietējās ziņas