Iecavas pamatskolu vadīs līdzšinējā internātpamatskolas direktore Aija Semjonova 1

Otrdien, 12. martā, Iecavas novada domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums jaunizveidotās Iecavas pamatskolas direktora amatā iecelt pašreizējo Iecavas internātpamatskolas direktori Aiju Semjonovu.

Vispirms priekšrocības un vienādas iespējas pretendēt uz Iecavas pamatskolas direktora amatu pienācās esošo divu skolu direktorēm. Tā kā Dzimtmisas pamatskolas direktore Jana Arāja atteicās no kandidatūras, automātiski viņas vietā stājās A. Semjonova, stāsta deputāts Juris Krievs. Lēmums tiks tālāk nosūtīts saskaņošanai Izglītības un zinātnes ministrijai.

«No amata pienākumu pildīšanas atteicos privātu apsvērumu dēļ. Uzskatu, ka direktoram ir jābūt karoga nesējam, ideju ģeneratoram. Jaunajā skolā to labāk spēs A. Semjonova, jo viņa ir tajā atmosfērā, labāk pārzina izglītības iestādes iekšējo vidi. Pagaidām vēl nemāku teikt, kur mani aizvedīs tālākās darba gaitas, apsveru dažādas iespējas. Cik man zināms, pašlaik vēlmi mācīties Iecavā izteikuši apmēram četrdesmit Dzimtmisas pamatskolas skolēni. Arī pedagogiem tiek dota iespēja startēt uz jauno skolu. Daļa no viņiem izteikusi vēlmi tikt izvērtētiem,» atklāj Dzimtmisas pamatskolas direktore Jana Arāja.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

janis

ka es nepazisu aiju,datu personiba tiks liegta,aija ir dzimusi lai audzinatu bernus ,jo vina ir cilveks ,kura mil bernus ,kuri ir musu nakotne ......

pirms gada, 2019.09.11 19:34

Vietējās ziņas