Iecavas parka kalna pakājē uzstāda drošības «barjeru» 3

Lai ziemas prieku baudīšana būtu drošāka, Iecavas parka kalna lejas daļā novietoti siena ruļļi, pasargājot ikvienu no nokļūšanas uz ceļa braucamās daļas.

«Iecavas parks ir vieta, kur vietējie bērni steidz baudīt šo ziemas «balvu», laižoties lejā no kalna ar dažādiem braucamajiem. Rūpējoties par to, lai mazajiem iecavniekiem ziemas prieku baudīšana ir droša, 14. janvārī Brīvības pieminekļa tuvumā esošā kalna un Divkalniņa lejasdaļā novietoti siena ruļļi, tā pasargājot ikvienu no nokļūšanas uz braucamās daļas,» stāsta pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Egle.

Viņa atgādina, ka ikvienam pašam jāuzņemas pilna atbildība par savu veselību un dzīvību, par mazāko bērnu drošību uz kalna atbildīgi vecāki.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

nu ja

Vecumnieku Veismanis varētu skatīties un mācīties! Citādi tie no kalna šļūcēji pašā šosejas malā uzdzen drebuļus. Un māmulītes, kuras domā, ka, bariņā pļāpājot ceļa malā, varēs noķert savu lolojumu, pirms tas izšļūc kādai fūrei priekšā vispār ir kaut kāds ārprāts! Vakari tumši, atstarotāji nevienam nav, iela bez ietves un ar lielu satiksmes intensitāti, tajā skaitā smagie auto, a te ziemas priekus vajag! Par kādu cenu??!!

pirms mēneša, 2021.01.18 13:55

Es

Ruļļi neaizsargās,kur prāts Iecavai,vakar braucu un domāju ja nu kāds sīkais izskrien cauri,kāpēc vajag atļaut ceļa malā braukt no kalna.Nesaprotu.

pirms mēneša, 2021.01.20 09:22

Vietējās ziņas